Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wielkanocne smakołyki od Haribo

Wielkanocna propozycja Haribo to prawdziwa przyjemność dla smakoszy żelków i pianek. W tym roku Haribo proponuje pięć różnych produktów, które znakomicie wpisują się w tradycję i klimat wiosennych świąt.
Reklama

Chcąc uatrakcyjnić ofertę, firma Haribo postanowiła stworzyć portfolio produktów, które oddadzą atmosferę Wielkanocy. Wśród propozycji dominują kształty i wzory związane z tradycją wielkanocną, jak urocze zajączki, kurczaczki czy kolorowe pisanki. 

Haribo proponuje kolorowe Złote Zajączki (Goldhäschen) w kilku smakach: ananasa, truskawki, maliny, pomarańczy, cytryny. Złote Zajączki występują w wiosennej, zielonej torebce ze świątecznymi akcentami w opakowaniach po 100g, 200g i 300g.

Inna propozycja to Koszyczek Wielkanocny (Osterkorb), czyli mieszanka owocowych żelków i żelko-pianek w kształcie typowych, świątecznych motywów z zajączkami, pisankami i jajeczkami. Koszyczek Wielkanocny dostępny jest w stojącej torebce 300 g.

Kolejny produkt to Tańczące Pisanki (Eiertanz) 300g, a w nim cztery rodzaje kolorowych pisanek. W wielkanocnej ofercie Haribo znajdują się także Jajeczka Wielkanocne (Dragee Eier) 100g w formie draży oraz dla wielbicieli pianek - Pianka Wiosenna (Chamallows Easter) 250 g.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum