Colours Factory — drukujemy dla biznesu!

Znajdź pomysł na produkt i strategię. My zajmiemy się resztą!

Drukujemy produkty, które pomagają naszym klientom osiągać sukces w biznesie. Zapewniamy elastyczność, profesjonalne doradztwo, wiele formatów oraz technologii druku (offset, cyfrowy, UV) w jednym miejscu.

Należymy do czołówki polskich firm sektora poligraficznego

Działamy globalnie, z powodzeniem realizując kampanie indoorowe i outdoorowe w całej Europie. Umiejętnie łączymy technologię z wyobraźnią — wszystko po to, aby nasze produkty i usługi nie tylko spełniały oczekiwania klientów, ale je wyprzedzały. 

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Oferujemy wsparcie doradców

Naszą siłą są doświadczeni pracownicy, którzy chętnie wykorzystują swoją wiedzę, by w profesjonalny, merytoryczny sposób podpowiadać najlepsze rozwiązania. Inspirujemy naszych klientów do rozwoju. Myślimy innowacyjnie o poligrafii, wykorzystujemy najnowsze trendy i rozwiązania. 

Zapewniamy kompleksową obsługę

Od wizytówek, ulotek, plakatów, katalogów i magazynów aż po billboardy, montaże, przebudowy (remodeling) powierzchni sklepowych i opakowania dla Twojego produktu. Dzięki różnym technologiom druku oraz bogatej ofercie procesów introligatorskich jesteśmy w stanie zaspokoić niemal wszystkie potrzeby poligraficzne klientów.

Mamy jeden z najnowocześniejszych parków maszyn w Europie

Naszym klientom oferujemy dostęp do innowacyjnej technologii druku. Inwestujemy w nowoczesne maszyny poligraficzne o wysokim potencjale produkcyjnym. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców.


Dołącz do nas w social mediach


linkedin  facebook   instagram   www 


Znajdź pomysł na produkt i strategię.  My zajmiemy się resztą!