Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Awaria terminali płatniczych, nie można było zapłacić kartą Visa

We wtorek wieczorem w ciągu trzech godzin w serwisie downdetector.pl odnotowano niemal 300 zgłoszeń dotyczących awarii kart Visa - pisze money.pl
Reklama

Od godziny 17:21 do 20:06 w serwisie downdetector.pl odnotowano 270 zgłoszeń dotyczących problemów z płatnościami kartami Visa. Zgłoszenia dotyczą wyłącznie Polski. Pochodzą m.in. z Warszawy, Krakowa, Poznania czy Trójmiasta. Downdetector.pl raportuje zdarzenia, gdy liczba zgłoszeń o problemie jest znacząco wyższa niż standardowa liczba zgłoszeń dla danej pory dnia.

O problemach piszą również użytkownicy mediów społecznościowych. "Właśnie wróciłem z #netto, gdzie nastąpiła jakaś awaria i nie można było płacić kartą. Awaria dotknęła również #żabkę i pobliskie bankomaty, co doprowadziło do paraliżu sklepów" - czytamy w jednym z wpisów na Twitterze.

Visa jest świadoma problemu, który dotknął niektórych posiadaczy kart dokonujących płatności w Polsce. Systemy Visa działały w tym czasie normalnie, natomiast my współpracowaliśmy z naszymi partnerami, by udzielić im wsparcia i zbadać okoliczności powstania tej sytuacji - poinformowało nas biuro prasowe firmy.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum