Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bilety na mecz Legii można opłacić 30 dni później

Po jednym z największych klasyków polskiej ligi, czyli konfrontacji Legii Warszawa z Widzewem Łódź w obecności ponad 27,5 tys. widzów, kolejne spotkanie przed własną publicznością zawodnicy Wojskowych rozegrają ze Stalą Mielec. Fani stołecznego klubu będą mieli możliwość zapłaty za bilety razem z Klarną - w ciągu 30 dni i bez dodatkowych kosztów. Już wcześniej dla kibiców została udostępniona usługa partnera “Zapłać za 30 dni”, dzięki której można dokonywać zakupów w Legia FanStore.
Reklama
  • Po rozegranych pięciu meczów rundy wiosennej PKO Bank Polski Ekstraklasy Legia Warszawa z 43 punktami utrzymuje się na pozycji wicelidera.
  • Kolejnym rywalem stołecznej drużyny przy Łazienkowskiej 3 będzie Stal Mielec (12 marca, godz. 17:30)
  • Od dzisiaj, tj. 1 marca płatności w ramach usługi „Zapłać za 30 dni” od Klarny są dostępne dla kibiców Legii na stronie: bilety.legia.com. Oznacza to, że fani mogą zapłacić za bilety w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów.

Legia Warszawa notuje najwyższą frekwencję z polskich klubów. Powrót do europejskich pucharów i zwycięstwo w Fortuna Pucharze Polski to najważniejsze zadania klubu do końca sezonu, w którym kibice powinni się emocjonować jeszcze wieloma dobrymi widowiskami. Przy Łazienkowskiej zagrają jeszcze m.in. Lech Poznań i Raków Częstochowa.

 

„Dzięki wsparciu największej publiczności na polskich stadionach możemy pochwalić się jednym z najlepszych bilansów w meczach domowych ze wszystkich klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy. W trwającym sezonie odnotowaliśmy siedem zwycięstw i cztery remisy w obecności około 200 tys. kibiców, tworzących świetną atmosferę, z której Legia jest znana nie tylko w Polsce. Od najbliższego meczu z Cracovią oferowana przez Klarnę elastyczna metoda płatności zostanie wprowadzona na naszą stronę z biletami. Dzięki temu rozwiązaniu zapewnimy naszej społeczności pełen komfort w procesie zakupu i będziemy mogli spotkać się na trybunach w jeszcze większym gronie” - mówi Marcin Herra, wiceprezes zarządzający Legii Warszawa.

Partnerstwo z Klarną

Legia Warszawa dołączyła do partnerów Klarny pod koniec listopada 2022 r. Klub udostępnił wtedy kibicom możliwość odroczenia płatności za zakupy w sklepie Legia FanStore. Teraz, przy okazji wznowienia rozgrywek ligowych, usługa „Zapłać za 30 dni” od Klarny została rozszerzona także o stronę z biletami, dzięki czemu fani „Wojskowych” mogą od teraz zapłacić za bilety bez dodatkowych kosztów.

“Kibice Legii Warszawa mieli okazję w trakcie ostatnich miesięcy przekonać się, że korzystanie z usług Klarny jest łatwe, przyjemne i bezpieczne. Od teraz będziemy umożliwiać im już nie tylko odroczenie płatności za zakup produktów w sklepie Legia FanStore, ale także biletów na ligowe zmagania. Wspólnie z klubem, chcemy sprawić, by doświadczenia z oglądania meczu na żywo, stały się  bardziej dostępne dla większej grupy osób” - komentuje Łukasz Dwulit, country manager Klarny w Polsce.

 

Oprócz wprowadzenia elastycznych metod płatności za bilety w sklepie internetowym Legii Warszawa (http://bilety.legia.com), Klarna będzie także partnerem dni meczowych klubu. W ramach współpracy marka będzie eksponowana m. in. na bandach LED na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum