Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ranking płatności odroczonych w 2023 roku

Płatności odroczone to system, który pozwala na bezgotówkowe zakupy z możliwością przesunięcia terminu zapłaty za zakupy. Możliwość  "Kup teraz, zapłać później" jest stosunkową nową możliwością płatności, która nie generuje żadnych dodatkowych kosztów dla kupującego. Przedstawiamy ranking płatności odroczonych w 2023 roku.
Reklama

Płatności odroczone coraz bardziej przyjmują się w różnych sklepach online. System stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych form finansowania, takich jak pożyczki lub zakupy na raty. 

Ranking płatności odroczonych w 2023 roku/dlahandlu.pl
Ranking płatności odroczonych w 2023 roku/dlahandlu.pl

Zestawienie przedstawia ranking platform, które towarzyszą w płatnościach odroczonych. Allegro jest jedyną firma na polskim rynku, która ma własny system płatności odroczonych. Pozostałe firmy opierają się o własne banki, dając w ten sposób możliwość zakupów w innych sklepach i serwisach handlowych. Największym operatorem jest tutaj Revolut oraz PayPo. Z tym, że pierwsza firma daje możliwość zakupów do 5 tys. zł, natomiast drugi do 3 tys. zł. 

Twisto pozwala zarejestrowanym użytkownikom płacić w dowolnym sklepie a kwota odroczenia jest ustalana indywidualnie, w zależności od zdolności kredytowych kupującego. 

Najmniejszą platformą płatności odroczonych jest Klarna, która obejmuje 4 tys. sklepów internetowych. Kwota odroczenia jest ustalana indywidualnie, podobnie jak dzieje się to w Twisto. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum