Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Rowery z salonów Kross można kupić w systemie buy now, pay later

KROSS udostępnił płatności odroczone fintechu Mokka. Klienci mogą realizować zakupy z wykorzystaniem usługi Mokka w sieci salonów własnych firmy.
Reklama

W pierwszych miesiącach współpracy” dla klientów zainteresowanych rozłożeniem płatności na dłuższy czas firmy przygotowały promocję „10 rat 0%”. 


„Klienci KROSS coraz częściej oczekują zróżnicowanych form finansowania zakupów. Obserwując ten trend postanowiliśmy uzupełnić dostępne formy finansowania w salonach KROSS i wprowadzić usługę płatności odroczonych. Współpraca z Mokka to duże wsparcie dla Klientów salonów KROSS - 10 rat 0% jest dostępnych po odpowiedzi na zaledwie 6 pytań w procesie rejestracji, dzięki czemu proces odroczenia płatności jest szybki i intuicyjny.” – podsumowuje Filip Wojciechowski, CEO KROSS S.A.

Dzięki rozwiązaniom Mokka klienci mają możliwość dokonania zakupów w salonach stacjonarnych KROSS z możliwością odroczenia płatności o 30 dni. Klienci mogą też skorzystać z wygodnych systemów ratalnych i rozłożyć płatność za zakupy do nawet na 10 miesięcy. W ramach promocji, która potrwa do 19.10.2022 r. klienci mogą kupić rowery, ale także komponenty i akcesoria rowerowe, czy też odzież sportową, i zapłacić za nią później, rozkładając płatność na 10 nieoprocentowanych rat.

„Sieć partnerów Mokka systematycznie rośnie, dzięki czemu nasze usługi dostępne są już w ponad 500 punktach sprzedaży w całej Polsce, a także u partnerów prowadzących sprzedaż internetową. Dzięki współpracy z Mokka nasi partnerzy zyskują również łatwiejszy dostęp do systemów płatności odroczonych w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, co jest szczególnie istotne dla sieci handlowych prowadzących sprzedaż za granicą” – dodaje Marek Biernacki, CEO Mokka w Polsce.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum