informacje z tematu: Guess | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Arvato Supply Chain Solutions obsłuży e-commerce marki Guess https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/arvato-supply-chain-solutions-obsluzy-e-commerce-marki-guess,104943.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/97/07/039707_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/03/97/07/039707_r0_300.jpg Wed, 12 Jan 2022 11:38:35 +0100 Pierwszy w Polsce Guess Kids oraz nowy koncept Rossmanna w Atrium Promenada https://www.dlahandlu.pl/nonfood/pierwszy-w-polsce-guess-kids-oraz-nowy-koncept-rossmanna-w-atrium-promenada,103457.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/80/38/038038_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/03/80/38/038038_r0_300.jpg Fri, 19 Nov 2021 11:07:53 +0100 GUESS otwiera pop-upy w centrach handlowych https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/guess-otwiera-pop-upy-w-centrach-handlowych,98338.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/59/21/035921_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/03/59/21/035921_r0_300.jpg Mon, 13 Sep 2021 09:20:57 +0100 Sklep Guess typu pop-up w Atrium Promenada https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sklep-guess-typu-pop-up-w-atrium-promenada,101330.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/55/22/035522_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/03/55/22/035522_r0_300.jpg Thu, 26 Aug 2021 14:05:28 +0100 Guess z salonem w Focus Mall w Zielonej Górze https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/guess-z-salonem-w-focus-mall-w-zielonej-gorze,100925.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/50/60/035060_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/03/50/60/035060_r0_300.jpg Tue, 10 Aug 2021 10:40:22 +0100 Guess z nowym konceptem w Manufakturze https://www.dlahandlu.pl/nonfood/guess-z-nowym-konceptem-w-manufakturze,100130.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/45/00/034500_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/03/45/00/034500_r0_300.jpg Fri, 09 Jul 2021 08:47:16 +0100 Guess inwestuje w materiały z recyklingu https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/guess-inwestuje-w-materialy-z-recyklingu,92696.html Fri, 06 Nov 2020 17:17:07 +0100 Guess w Galerii Warmińskiej https://www.dlahandlu.pl/nonfood/guess-w-galerii-warminskiej,91662.html Wed, 07 Oct 2020 12:27:07 +0100 Nowe marki w CH Focus Bydgoszcz https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-marki-w-ch-focus-bydgoszcz,80305.html Wed, 26 Jun 2019 12:34:07 +0100 Guess wzmacnia ofertę modową Galerii Jurajskiej https://www.dlahandlu.pl/nonfood/guess-wzmacnia-oferte-modowa-galerii-jurajskiej,79619.html Tue, 28 May 2019 09:13:26 +0100 KE: Guess stosował geoblokowanie i zawyżał ceny o 5-10 proc. https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ke-guess-stosowal-geoblokowanie-i-zawyzal-ceny-o-5-10-proc,76201.html Wed, 09 Jan 2019 11:23:10 +0100 Guess najemcą Galerii Młociny https://www.dlahandlu.pl/nonfood/guess-najemca-galerii-mlociny,66523.html Tue, 12 Dec 2017 10:00:22 +0100 Salon Guess w Galerii Libero https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-guess-w-galerii-libero,62402.html Thu, 06 Jul 2017 13:07:23 +0100 Guess najemcą Metropolitan Outlet Bydgoszcz https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/guess-najemca-metropolitan-outlet-bydgoszcz,61521.html Tue, 30 May 2017 13:46:34 +0100 370 mkw. dla Guess w Silesia Outlet https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/370-mkw-dla-guess-w-silesia-outlet,60577.html Wed, 19 Apr 2017 12:33:47 +0100 Estée Lauder, Lacoste i Guess pojawią się we Wroclavii https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/est-e-lauder-lacoste-i-guess-pojawia-sie-we-wroclavii,59001.html Tue, 21 Feb 2017 11:57:27 +0100 Nowi najemcy w Galerii Malta https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowi-najemcy-w-galerii-malta,53481.html Tue, 19 Jul 2016 11:30:47 +0100 Guess najemcą Ptak Outlet https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/guess-najemca-ptak-outlet,51946.html Wed, 18 May 2016 10:45:03 +0100 4F, Coccodrillo i Guess najemcami Ptak Outlet https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/4f-coccodrillo-i-guess-najemcami-ptak-outlet,51008.html Wed, 13 Apr 2016 10:42:29 +0100 Guess w Fashion House Outlet Centre Sosnowiec https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/guess-w-fashion-house-outlet-centre-sosnowiec,50495.html Wed, 23 Mar 2016 11:44:08 +0100