informacje z tematu: Stary Browar | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Carrefour Market zastąpił Piotra i Pawła w Starym Browarze https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carrefour-market-zastapil-piotra-i-pawla-w-starym-browarze,100989.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/51/34/035134_r0_300.jpg Thu, 12 Aug 2021 13:12:46 +0100 Fikołki najemcą Starego Browaru w Poznaniu https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/fikolki-najemca-starego-browaru-w-poznaniu,100036.html Mon, 05 Jul 2021 10:47:52 +0100 Carrefour Polska zamiast SPARA w Starym Browarze https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carrefour-polska-zamiast-spara-w-starym-browarze,98178.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/31/01/033101_r0_300.jpg Wed, 05 May 2021 09:31:14 +0100 Piotr i Paweł w Starym Browarze zlikwidowany https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/piotr-i-pawel-w-starym-browarze-zlikwidowany,96176.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/18/57/031857_r0_300.jpg Tue, 02 Mar 2021 16:52:15 +0100 Stary Browar poszerza ofertę o markę jubilerską https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/stary-browar-poszerza-oferte-o-marke-jubilerska,93953.html Wed, 16 Dec 2020 09:28:34 +0100 Showroom Volvo w Starym Browarze https://www.dlahandlu.pl/nonfood/showroom-volvo-w-starym-browarze,88357.html Fri, 29 May 2020 10:52:37 +0100 Mitsuro Restaurants z ofensywą otwarć w Starym Browarze https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/mitsuro-restaurants-z-ofensywa-otwarc-w-starym-browarze,85658.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/72/55/027255_r0_300.jpg Tue, 25 Feb 2020 13:10:23 +0100 Nowa kawiarnia Columbus Coffee w Starym Browarze https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/nowa-kawiarnia-columbus-coffee-w-starym-browarze,84704.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/67/02/026702_r0_300.jpg Mon, 13 Jan 2020 12:58:19 +0100 Olsen ze sklepem w Starym Browarze https://www.dlahandlu.pl/nonfood/olsen-ze-sklepem-w-starym-browarze,82955.html Tue, 22 Oct 2019 10:42:24 +0100 Po siedmiu latach Tatuum wraca do Starego Browaru https://www.dlahandlu.pl/nonfood/po-siedmiu-latach-tatuum-wraca-do-starego-browaru,77809.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/26/07/022607_r0_300.jpg Tue, 12 Mar 2019 10:54:14 +0100 Stary Browar buduje Food Park https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/stary-browar-buduje-food-park,77530.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/24/40/022440_r0_300.jpg Fri, 01 Mar 2019 11:17:49 +0100 Salon Distance ruszył w Starym Browarze https://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-distance-ruszyl-w-starym-browarze,76825.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/19/69/021969_r0_300.jpg Mon, 04 Feb 2019 10:19:34 +0100 Stary Browar przyciągnął nowych najemców https://www.dlahandlu.pl/nonfood/stary-browar-przyciagnal-nowych-najemcow,73744.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/97/60/019760_r0_300.jpg Thu, 27 Sep 2018 09:41:05 +0100 Nowy najemca w Starym Browarze https://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowy-najemca-w-starym-browarze,72701.html Fri, 17 Aug 2018 13:49:05 +0100 Galeria sztuki w galerii handlowej – sposobem na przyciągnięcie klientów? https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-sztuki-w-galerii-handlowej-sposobem-na-przyciagniecie-klientow,71142.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/81/52/018152_r0_300.jpg Wed, 13 Jun 2018 11:45:58 +0100 Uterqüe Inditexu otwiera pierwszy lokal w Poznaniu https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/uterq-e-inditexu-otwiera-pierwszy-lokal-w-poznaniu,68346.html Thu, 22 Feb 2018 11:59:41 +0100 Super Prezenty w Starym Browarze https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/super-prezenty-w-starym-browarze,64423.html Fri, 29 Sep 2017 10:04:55 +0100 Salon dronów w Starym Browarze https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-dronow-w-starym-browarze,64036.html Fri, 15 Sep 2017 14:42:38 +0100 Drugi w Polsce salon Dorothee Schumacher https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/drugi-w-polsce-salon-dorothee-schumacher,62565.html Thu, 13 Jul 2017 11:18:49 +0100 Salon Minty dot w Starym Browarze https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-minty-dot-w-starym-browarze,62253.html Thu, 29 Jun 2017 16:20:07 +0100