informacje z tematu: Nowa Stacja | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Ruszyła bezpłatna wrotkarnia na dachu Nowej Stacji https://www.dlahandlu.pl/z-zaplecza/ruszyla-bezplatna-wrotkarnia-na-dachu-nowej-stacji,100129.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/44/99/034499_r0_300.jpg Thu, 08 Jul 2021 10:54:44 +0100 Dealz i Gatta dołączają do najemców Nowej Stacji w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/nonfood/dealz-i-gatta-dolaczaja-do-najemcow-nowej-stacji-w-pruszkowie,96479.html Thu, 11 Mar 2021 13:01:06 +0100 Salon Monnari ruszy 20 grudnia w Nowej Stacji https://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-monnari-ruszy-20-grudnia-w-nowej-stacji,84016.html Thu, 05 Dec 2019 09:44:35 +0100 Kawiarnia So!Coffee w Nowej Stacji w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/kawiarnia-so-coffee-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,83737.html Mon, 25 Nov 2019 10:37:21 +0100 House najemcą Nowej Stacji https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/house-najemca-nowej-stacji,81748.html Tue, 03 Sep 2019 14:10:06 +0100 Salon Smyk w Nowej Stacji w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-smyk-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,81613.html Wed, 28 Aug 2019 12:23:56 +0100 Smyk najemcą Nowej Stacji https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/smyk-najemca-nowej-stacji,79952.html Mon, 10 Jun 2019 16:07:06 +0100 Papa Diego w Pruszkowie. To siódmy lokal sieci https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/papa-diego-w-pruszkowie-to-siodmy-lokal-sieci,77751.html Fri, 08 Mar 2019 19:04:53 +0100 LPP wynajmuje kolejny lokal w Nowej Stacji, otworzy salon House https://www.dlahandlu.pl/nonfood/lpp-wynajmuje-kolejny-lokal-w-nowej-stacji-otworzy-salon-house,77184.html Fri, 15 Feb 2019 14:50:15 +0100 Bytom i Medicine ze sklepami w Nowej Stacji w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/bytom-i-medicine-ze-sklepami-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,75866.html Thu, 20 Dec 2018 09:58:28 +0100 Duka ze sklepem w Nowej Stacji, planuje otwarcie jednego z największych salonów w Polsce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/duka-ze-sklepem-w-nowej-stacji-planuje-otwarcie-jednego-z-najwiekszych-salonow-w-polsce,75336.html Thu, 29 Nov 2018 14:30:47 +0100 Lodziarnia Grycan ruszyła w Nowej Stacji https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/lodziarnia-grycan-ruszyla-w-nowej-stacji,75117.html Wed, 21 Nov 2018 14:16:31 +0100 Carrefour otwiera supermarket w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carrefour-otwiera-supermarket-w-pruszkowie,74856.html Fri, 09 Nov 2018 15:39:41 +0100 Salon Rebel Electro otworzy się w Nowej Stacji w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-rebel-electro-otworzy-sie-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,74440.html Tue, 23 Oct 2018 20:48:25 +0100 Duka z salonem w Nowej Stacji w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/duka-z-salonem-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,74311.html Wed, 17 Oct 2018 19:41:22 +0100 Salon Tatuum w Nowej Stacji w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-tatuum-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,73907.html Wed, 03 Oct 2018 09:46:51 +0100 Carry wzmocni ofertę modową Nowej Stacji w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/nonfood/carry-wzmocni-oferte-modowa-nowej-stacji-w-pruszkowie,73705.html Tue, 25 Sep 2018 19:45:18 +0100 Restauracja McDonalds najemcą Nowej Stacji w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/restauracja-mcdonalds-najemca-nowej-stacji-w-pruszkowie,73053.html Mon, 03 Sep 2018 09:27:54 +0100 Salony Briju i Apart kolejnymi najemcami Nowej Stacji w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/nonfood/salony-briju-i-apart-kolejnymi-najemcami-nowej-stacji-w-pruszkowie,72664.html Wed, 29 Aug 2018 20:32:28 +0100 ThaiWok zasili strefę restauracyjną powstającej Nowej Stacji w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/thaiwok-zasili-strefe-restauracyjna-powstajacej-nowej-stacji-w-pruszkowie,72888.html Sun, 26 Aug 2018 15:16:02 +0100