informacje z tematu: Dekada Nysa | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Ruszyła galeria handlowa w Nysie https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ruszyla-galeria-handlowa-w-nysie,93472.html Tue, 01 Dec 2020 17:07:00 +0100 Galeria Dekada Nysa ruszy w grudniu, Carrefour operatorem spożywczym https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-dekada-nysa-ruszy-w-grudniu-carrefour-operatorem-spozywczym,92940.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/06/32/030632_r0_300.jpg Tue, 17 Nov 2020 10:17:40 +0100 Carrefour Market otworzy sklep w Galerii Nysa https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carrefour-market-otworzy-sklep-w-galerii-nysa,91832.html Tue, 13 Oct 2020 11:52:30 +0100 Dekada Nysa planuje otwarcie 1 grudnia. Top Secret i Apart nowymi najemcami https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dekada-nysa-planuje-otwarcie-1-grudnia-top-secret-i-apart-nowymi-najemcami,90485.html Tue, 25 Aug 2020 13:19:12 +0100 Otwarcie Dekady Nysa w listopadzie br. https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/otwarcie-dekady-nysa-w-listopadzie-br,88693.html Mon, 15 Jun 2020 09:39:23 +0100 Douglas najemcą Dekady Nysa. Salon zajmie 220 mkw. https://www.dlahandlu.pl/nonfood/douglas-najemca-dekady-nysa-salon-zajmie-220-mkw,86007.html Tue, 10 Mar 2020 10:51:50 +0100 Dekada Nysa zostanie otwarta w II połowie 2020 roku https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dekada-nysa-zostanie-otwarta-w-ii-polowie-2020-roku,85070.html Wed, 29 Jan 2020 09:28:26 +0100 Smyk najemcą Dekady Nysa https://www.dlahandlu.pl/nonfood/smyk-najemca-dekady-nysa,80600.html Tue, 09 Jul 2019 09:17:41 +0100 Kolejny najemca zajmie 100 mkw. w Dekadzie Nysa https://www.dlahandlu.pl/nonfood/kolejny-najemca-zajmie-100-mkw-w-dekadzie-nysa,77370.html Mon, 25 Feb 2019 09:57:43 +0100 LPP bierze 5 tys. mkw. w Dekadzie Nysa https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/lpp-bierze-5-tys-mkw-w-dekadzie-nysa,76352.html Tue, 15 Jan 2019 09:38:56 +0100 50 style najemcą nyskiej Dekady https://www.dlahandlu.pl/nonfood/50-style-najemca-nyskiej-dekady,75615.html Tue, 11 Dec 2018 09:40:51 +0100 Rusza budowa Dekady w Nysie https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rusza-budowa-dekady-w-nysie,74046.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/99/83/019983_r0_300.jpg Tue, 09 Oct 2018 09:17:39 +0100 KiK i Big Star wchodzą do Dekady Nysa https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kik-i-big-star-wchodza-do-dekady-nysa,73668.html Tue, 25 Sep 2018 10:14:28 +0100 Dekada w Nysie powiększy się o trzy marki modowe https://www.dlahandlu.pl/nonfood/dekada-w-nysie-powiekszy-sie-o-trzy-marki-modowe,67570.html Thu, 25 Jan 2018 10:05:41 +0100 Vision Express najemcą Dekady Nysa https://www.dlahandlu.pl/nonfood/vision-express-najemca-dekady-nysa,67462.html Mon, 22 Jan 2018 09:26:43 +0100 RTV Euro AGD w Dekadzie Nysa https://www.dlahandlu.pl/nonfood/rtv-euro-agd-w-dekadzie-nysa,66765.html Wed, 20 Dec 2017 09:26:30 +0100 Dekada Nysa pozyskuje nowych najemców https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dekada-nysa-pozyskuje-nowych-najemcow,63484.html Mon, 28 Aug 2017 09:28:39 +0100 Quiosque najemcą Dekady Nysa https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/quiosque-najemca-dekady-nysa,62450.html Mon, 10 Jul 2017 10:48:05 +0100 Rossmann dołącza do grona najemców galerii Dekada Nysa https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rossmann-dolacza-do-grona-najemcow-galerii-dekada-nysa,59704.html Mon, 20 Mar 2017 09:28:03 +0100 Jest plan zagospodarowania przestrzennego dla Dekady Nysa https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/jest-plan-zagospodarowania-przestrzennego-dla-dekady-nysa,54493.html Thu, 01 Sep 2016 09:58:18 +0100