informacje z tematu: pizza | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Pizza Hut testuje Hut Point, czyli dostawę do samochodu https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pizza-hut-testuje-hut-point-czyli-dostawe-do-samochodu,89292.html Mon, 06 Jul 2020 10:32:53 +0100 Gruby Benek wchodzi do Gdańska https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/gruby-benek-wchodzi-do-gdanska,89118.html Mon, 29 Jun 2020 14:27:42 +0100 PizzaPortal.pl: Ponad połowa zamawiających wybiera pizzę https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pizzaportal-pl-ponad-polowa-zamawiajacych-wybiera-pizze,88656.html Wed, 10 Jun 2020 12:56:44 +0100 Moya ma 250 stacji paliw. Sieć chce rozwijać się w większych miastach https://www.dlahandlu.pl/nonfood/moya-ma-250-stacji-paliw-siec-chce-rozwijac-sie-w-wiekszych-miastach,87999.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/83/41/028341_r0_300.jpg Mon, 18 May 2020 10:29:39 +0100 Beyond Meat na dobre zagości w Pizza Hut https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/beyond-meat-na-dobre-zagosci-w-pizza-hut,85370.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/70/81/027081_r0_300.jpg Tue, 11 Feb 2020 13:06:06 +0100 Pizzeria 105 w łódzkiej Manufakturze stawia na rodziny https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pizzeria-105-w-lodzkiej-manufakturze-stawia-na-rodziny,80957.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/45/98/024598_r0_300.jpg Wed, 24 Jul 2019 13:43:48 +0100 GfK: McDonald’s i KFC tracą na popularności https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/gfk-mcdonald-s-i-kfc-traca-na-popularnosci,79331.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/36/52/023652_r0_300.jpg Wed, 15 May 2019 14:47:53 +0100 Pizza Hut stawia na wyspy w centrach handlowych https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pizza-hut-stawia-na-wyspy-w-centrach-handlowych,79087.html Mon, 06 May 2019 10:13:39 +0100 Ponad połowa młodych ludzi robi często zamówienia jedzenia online https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/ponad-polowa-mlodych-ludzi-robi-czesto-zamowienia-jedzenia-online,77682.html Thu, 07 Mar 2019 09:58:07 +0100 Maxi Pizza zwiększa zysk https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/maxi-pizza-zwieksza-zysk,77164.html Fri, 15 Feb 2019 09:47:41 +0100 Wśród pizzy kupowanej w sklepie najbardziej popularna ta po marką własną sieci https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/wsrod-pizzy-kupowanej-w-sklepie-najbardziej-popularna-ta-po-marka-wlasna-sieci,76937.html Thu, 07 Feb 2019 11:22:13 +0100 Badanie: Jaką pizzę kochają Polacy? https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/badanie-jaka-pizze-kochaja-polacy,76930.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/20/69/022069_r0_300.jpg Thu, 07 Feb 2019 09:52:56 +0100 PizzaPortal przyspiesza ekspansję https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pizzaportal-przyspiesza-ekspansje,76752.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/19/37/021937_r0_300.jpg Thu, 31 Jan 2019 09:32:25 +0100 Pizzeria Papa John’s z lokalem w Wilanowie https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pizzeria-papa-john-s-z-lokalem-w-wilanowie,75378.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/10/41/021041_r0_300.jpg Fri, 30 Nov 2018 12:47:14 +0100 Mastergrupa chce zrewolucjonizować rynek pizzy https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/mastergrupa-chce-zrewolucjonizowac-rynek-pizzy,75124.html Wed, 21 Nov 2018 19:18:48 +0100 Oferta Telepizzy dostępna na PizzaPortal.pl https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/oferta-telepizzy-dostepna-na-pizzaportal-pl,74718.html Tue, 06 Nov 2018 10:45:01 +0100 Gruby Benek otwiera nowe lokale w Łodzi i Warszawie https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/gruby-benek-otwiera-nowe-lokale-w-lodzi-i-warszawie,73186.html Thu, 06 Sep 2018 14:46:54 +0100 Rosyjski oddział Domino's zakończył akcję "darmowa pizza za tatuaż" https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/rosyjski-oddzial-domino-s-zakonczyl-akcje-darmowa-pizza-za-tatuaz,73161.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/93/17/019317_r0_300.jpg Thu, 06 Sep 2018 09:42:45 +0100 Pizzeria 105 najemcą Galerii nad Jeziorem w Koninie https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pizzeria-105-najemca-galerii-nad-jeziorem-w-koninie,72844.html Thu, 23 Aug 2018 12:57:17 +0100 Papa John’s z piątym lokalem w Warszawie https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/papa-john-s-z-piatym-lokalem-w-warszawie,72649.html Tue, 14 Aug 2018 17:08:27 +0100