informacje z tematu: Knorr | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Koncerny rewidują swoje marki, bo nie chcą być posądzane o rasizm. Czy trend dotrze do Polski? https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/koncerny-rewiduja-swoje-marki-bo-nie-chca-byc-posadzane-o-rasizm-czy-trend-dotrze-do-polski,90601.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/95/10/029510_r0_300.jpg Sat, 29 Aug 2020 09:51:28 +0100 Badanie marki Knorr: 70 proc. Polaków w ogóle nie czyta składów produktów https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/badanie-marki-knorr-70-proc-polakow-w-ogole-nie-czyta-skladow-produktow,81228.html Wed, 07 Aug 2019 11:31:56 +0100 Knorr wprowadza do portfolio przyprawy jednorodne https://www.dlahandlu.pl/nowe-produkty/knorr-wprowadza-do-portfolio-przyprawy-jednorodne,68938.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/70/98/017098_r0_300.jpg Wed, 14 Mar 2018 13:14:35 +0100 Nowości w linii Naturalnie Smaczne! marki Knorr https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowosci-w-linii-naturalnie-smaczne-marki-knorr,59443.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/29/03/012903_r0_300.jpg Thu, 09 Mar 2017 12:55:16 +0100 Knorr z nową, orientalną linią przypraw i sosów https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/knorr-z-nowa-orientalna-linia-przypraw-i-sosow,57064.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/22/82/012282_r0_300.jpg Wed, 30 Nov 2016 12:20:42 +0100 Fixy Knorr w nowych opakowaniach https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/fixy-knorr-w-nowych-opakowaniach,55608.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/18/29/011829_r0_300.jpg Fri, 07 Oct 2016 10:32:14 +0100 Udoskonalone przyprawy Knorr https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/udoskonalone-przyprawy-knorr,53887.html Mon, 08 Aug 2016 14:56:35 +0100 Grillowa akcja marek Knorr i Hellmann's https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/grillowa-akcja-marek-knorr-i-hellmann-s,51194.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/06/88/010688_r0_300.jpg Tue, 19 Apr 2016 14:12:39 +0100 Przyprawa do grilla Knorr https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/przyprawa-do-grilla-knorr,50899.html Fri, 08 Apr 2016 13:40:52 +0100 Nowe przyprawy Knorr do mięs https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-przyprawy-knorr-do-mies,49961.html Fri, 04 Mar 2016 11:43:59 +0100 Naturalnie Smaczne! - nowe produkty Knorr https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/naturalnie-smaczne-nowe-produkty-knorr,48816.html Thu, 21 Jan 2016 10:19:42 +0100 Producent przypraw Knorr i lodów Algida zwiększył sprzedaż https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/producent-przypraw-knorr-i-lodow-algida-zwiekszyl-sprzedaz,46616.html Thu, 15 Oct 2015 18:45:47 +0100 Fix Lasagne Knorr https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/fix-lasagne-knorr,42682.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/88/22/008822_r0_300.jpg Wed, 06 May 2015 13:49:59 +0100 Gorący Kubek Knorr Rozkosze Podniebienia https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/goracy-kubek-knorr-rozkosze-podniebienia,40783.html Wed, 18 Feb 2015 12:23:59 +0100 Drosed i Knorr wzajemnie polecają swoje produkty https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/drosed-i-knorr-wzajemnie-polecaja-swoje-produkty,38401.html Mon, 27 Oct 2014 12:52:35 +0100 Nowe smaki Gorącego Kubka Knorr https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-smaki-goracego-kubka-knorr,36167.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/73/44/007344_r0_300.jpg Thu, 03 Jul 2014 09:59:43 +0100 Nowa linia bulionów Knorr https://www.dlahandlu.pl/nowe-produkty/zywnosc/nowa-linia-bulionow-knorr,35702.html Tue, 10 Jun 2014 09:56:24 +0100 FIX Knorr Gulasz z kurczakiem https://www.dlahandlu.pl/nowe-produkty/zywnosc/fix-knorr-gulasz-z-kurczakiem,35150.html Tue, 13 May 2014 13:35:56 +0100 Promocja konsumecka Gorącego Kubka https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/promocja-konsumecka-goracego-kubka,35070.html Fri, 09 May 2014 08:26:22 +0100 Przyprawy Knorr z linii Grill https://www.dlahandlu.pl/nowe-produkty/zywnosc/przyprawy-knorr-z-linii-grill,34741.html Wed, 23 Apr 2014 10:04:09 +0100