informacje z tematu: sklep odzieżowy | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Napollo obniża niehandlującym najemcom czynsz o 10 proc. https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/napollo-obniza-niehandlujacym-najemcom-czynsz-o-10-proc,86302.html Wed, 18 Mar 2020 15:35:55 +0100 Tatuum ze sklepem w Galerii Echo w Kielcach https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-ze-sklepem-w-galerii-echo-w-kielcach,82357.html Thu, 26 Sep 2019 12:03:13 +0100 eobuwie.pl wynajmie blisko 1 tys. m kw. w Galerii Jurajskiej https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/eobuwie-pl-wynajmie-blisko-1-tys-m-kw-w-galerii-jurajskiej,81574.html Tue, 27 Aug 2019 09:46:43 +0100 Martes Sport w koncepcie Premium w Galerii Klif https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/martes-sport-w-koncepcie-premium-w-galerii-klif,81363.html Wed, 14 Aug 2019 10:13:20 +0100 Venezia najemcą Galerii Askana https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/venezia-najemca-galerii-askana,80488.html Wed, 03 Jul 2019 13:42:26 +0100 Dealz najemcą Europy Centralnej https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dealz-najemca-europy-centralnej,79131.html Tue, 07 May 2019 13:22:08 +0100 Eobuwie otwiera sklep, gdzie będzie miał 200 tys. par butów https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/eobuwie-otwiera-sklep-gdzie-bedzie-mial-200-tys-par-butow,78715.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/32/57/023257_r0_300.jpg Tue, 16 Apr 2019 09:32:32 +0100 Good Label wynajmie 1000 mkw. Pomerania Outlet https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/good-label-wynajmie-1000-mkw-pomerania-outlet,78714.html Tue, 16 Apr 2019 09:24:33 +0100 Nowy salon QUIOSQUE w Gdańsku https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-salon-quiosque-w-gdansku,78676.html Mon, 15 Apr 2019 10:09:58 +0100 TK Maxx wchodzi do Płocka https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tk-maxx-wchodzi-do-plocka,78176.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/28/63/022863_r0_300.jpg Tue, 26 Mar 2019 11:23:36 +0100 Sizeer z 2. sklepem na Łotwie https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sizeer-z-2-sklepem-na-lotwie,78146.html Mon, 25 Mar 2019 17:04:20 +0100 Tatuum najemcą Lublin Plaza https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-najemca-lublin-plaza,78077.html Thu, 21 Mar 2019 14:41:00 +0100 Diesel w restrukturyzacji. Zamknie część sklepów https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/diesel-w-restrukturyzacji-zamknie-czesc-sklepow,77668.html Wed, 06 Mar 2019 15:20:21 +0100 Ski Team ze sklepem na Białołęce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ski-team-ze-sklepem-na-bialolece,76656.html Mon, 28 Jan 2019 10:11:29 +0100 H&M, Puma i Adidas będą walczyć z ociepleniem klimatu https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/h-m-puma-i-adidas-beda-walczyc-z-ociepleniem-klimatu,75666.html Wed, 12 Dec 2018 15:34:46 +0100 Prima Moda: wzrost zysków, spadek sprzedaży, ciepła jesień w tle https://www.dlahandlu.pl/nonfood/prima-moda-wzrost-zyskow-spadek-sprzedazy-ciepla-jesien-w-tle,74897.html Tue, 13 Nov 2018 13:55:32 +0100 Sieć Słoń Torbalski będzie oferować spersonalizowane torby https://www.dlahandlu.pl/nonfood/siec-slon-torbalski-bedzie-oferowac-spersonalizowane-torby,74169.html Fri, 12 Oct 2018 09:22:15 +0100 Smyk najemcą parku handlowego w Bielsku Podlaskim https://www.dlahandlu.pl/nonfood/smyk-najemca-parku-handlowego-w-bielsku-podlaskim,73708.html Wed, 26 Sep 2018 09:33:29 +0100 Dealz i CCC najemcami rozbudowanego Multishop Jarocin https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dealz-i-ccc-najemcami-rozbudowanego-multishop-jarocin,73657.html Mon, 24 Sep 2018 20:27:07 +0100 Pepco najemcą Galerii Bronowice https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pepco-najemca-galerii-bronowice,73652.html Mon, 24 Sep 2018 14:39:37 +0100