informacje z tematu: lodziarnia | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Kawiarnio-lodziarnia Bosko ruszyła w Galerii Twierdza https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/kawiarnio-lodziarnia-bosko-ruszyla-w-galerii-twierdza,85586.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/72/13/027213_r0_300.jpg Fri, 21 Feb 2020 12:28:38 +0100 Samoobsługowa lodziarnia od grudnia w Galerii Katowickiej https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/samoobslugowa-lodziarnia-od-grudnia-w-galerii-katowickiej,82980.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/56/72/025672_r0_300.jpg Wed, 23 Oct 2019 10:13:12 +0100 Kolejne wegańskie lody marki Grycan, w wersji kremowej https://www.dlahandlu.pl/nowe-produkty/kolejne-weganskie-lody-marki-grycan-w-wersji-kremowej,82140.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/52/23/025223_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 11:53:48 +0100 Magia d’Italia otwiera lodziarnię w Galerii Północnej https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/magia-d-italia-otwiera-lodziarnie-w-galerii-polnocnej,80824.html Thu, 18 Jul 2019 11:12:39 +0100 Na Placu Unii ruszyła Ludziarnia https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/na-placu-unii-ruszyla-ludziarnia,80764.html Tue, 16 Jul 2019 10:01:30 +0100 W Arkadii ruszyła samoobsługowa lodziarnia https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/w-arkadii-ruszyla-samoobslugowa-lodziarnia,78863.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/33/61/023361_r0_300.jpg Tue, 07 May 2019 10:33:47 +0100 LodyBonano otwiera kilkanaście nowych punktów https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/lodybonano-otwiera-kilkanascie-nowych-punktow,78892.html Wed, 24 Apr 2019 10:06:17 +0100 Grycan z lokalizacją w historycznym miejscu Wrocławia https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/grycan-z-lokalizacja-w-historycznym-miejscu-wroclawia,78767.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/32/88/023288_r0_300.jpg Wed, 17 Apr 2019 11:45:03 +0100 Lodziarnie Good Lood powiększyły sieć lokali https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/lodziarnie-good-lood-powiekszyly-siec-lokali,76256.html Thu, 10 Jan 2019 14:29:36 +0100 Lodziarnia Grycan ruszyła w Nowej Stacji https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/lodziarnia-grycan-ruszyla-w-nowej-stacji,75117.html Wed, 21 Nov 2018 14:16:31 +0100 Ten sezon był udany dla franczyzowej marki LodyBonano https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/ten-sezon-byl-udany-dla-franczyzowej-marki-lodybonano,74134.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/00/64/020064_r0_300.jpg Thu, 11 Oct 2018 11:59:00 +0100 Sieć LodyBonano idzie na rekord https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/siec-lodybonano-idzie-na-rekord,72380.html Thu, 02 Aug 2018 12:07:13 +0100 Grycan i Costa Coffee tracą na niehandlowych niedzielach https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/grycan-i-costa-coffee-traca-na-niehandlowych-niedzielach,72207.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/87/64/018764_r0_300.jpg Wed, 25 Jul 2018 18:29:30 +0100 Cukiernia Lukullus otworzy lodziarnię w Warszawie https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/cukiernia-lukullus-otworzy-lodziarnie-w-warszawie,71745.html Fri, 06 Jul 2018 08:48:32 +0100 Grycan otworzył 154 lokal, placówka ruszyła w CH Kalisz https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/grycan-otworzyl-154-lokal-placowka-ruszyla-w-ch-kalisz,71088.html Mon, 11 Jun 2018 14:18:16 +0100 Piekuś otwiera kolejną lodziarnię https://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/piekus-otwiera-kolejna-lodziarnie,70936.html Tue, 05 Jun 2018 10:31:12 +0100 Piekuś z lodziarnią w Janikowie https://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/piekus-z-lodziarnia-w-janikowie,70864.html Fri, 01 Jun 2018 09:51:24 +0100 Tajskie lody i naleśnikarnia najemcami Portu Łódź https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tajskie-lody-i-nalesnikarnia-najemcami-portu-lodz,70675.html Wed, 23 May 2018 16:25:23 +0100 Lodziarnie Bonano zmieniają filozofię sprzedaży https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/lodziarnie-bonano-zmieniaja-filozofie-sprzedazy,68846.html Mon, 12 Mar 2018 12:36:21 +0100 Grycan – Lody od pokoleń z 26. lokalem w Warszawie https://www.dlahandlu.pl/gastronomia/grycan-lody-od-pokolen-z-26-lokalem-w-warszawie,68839.html Mon, 12 Mar 2018 10:53:02 +0100