informacje z tematu: sklepy odzieżowe | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) C&A zamknie część sklepów we Francji https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/c-a-zamknie-czesc-sklepow-we-francji,85021.html Mon, 27 Jan 2020 10:47:12 +0100 Marki Diverse oraz Esotiq dołączyły do najemców Galerii Wiślanka https://www.dlahandlu.pl/nonfood/marki-diverse-oraz-esotiq-dolaczyly-do-najemcow-galerii-wislanka,85012.html Sun, 26 Jan 2020 20:12:44 +0100 Okaidi otwiera sklep w Magnolia Park https://www.dlahandlu.pl/nonfood/okaidi-otwiera-sklep-w-magnolia-park,84997.html Fri, 24 Jan 2020 12:50:47 +0100 eobuwie.pl z kolejnymi sklepami stacjonarnymi https://www.dlahandlu.pl/nonfood/eobuwie-pl-z-kolejnymi-sklepami-stacjonarnymi,84976.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/68/53/026853_r0_300.jpg Thu, 23 Jan 2020 13:10:03 +0100 Galeria Krakowska z pierwszym salonem monobrandowym Mustang https://www.dlahandlu.pl/nonfood/galeria-krakowska-z-pierwszym-salonem-monobrandowym-mustang,84947.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/68/34/026834_r0_300.jpg Wed, 22 Jan 2020 14:12:54 +0100 Pepco i Sinsay, Tedi najemcami Karuzeli Lubliniec https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pepco-i-sinsay-tedi-najemcami-karuzeli-lubliniec,84925.html Tue, 21 Jan 2020 21:53:56 +0100 Esotiq & Henderson ze wzrostem w sklepach stacjonarnych i internecie https://www.dlahandlu.pl/nonfood/esotiq-henderson-ze-wzrostem-w-sklepach-stacjonarnych-i-internecie,84854.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/68/11/026811_r0_300.jpg Mon, 20 Jan 2020 09:37:21 +0100 Wittchen rozbuduje centrum logistyczne w Palmirach https://www.dlahandlu.pl/nonfood/wittchen-rozbuduje-centrum-logistyczne-w-palmirach,84842.html Fri, 17 Jan 2020 19:29:08 +0100 Po Lidlu czas na Biedronkę. Odzież od HubStyle w kolejnej sieci dyskontów https://www.dlahandlu.pl/nonfood/po-lidlu-czas-na-biedronke-odziez-od-hubstyle-w-kolejnej-sieci-dyskontow,84820.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/67/68/026768_r0_300.jpg Fri, 17 Jan 2020 09:43:04 +0100 Local Heroes z pierwszym stacjonarnym sklepem https://www.dlahandlu.pl/nonfood/local-heroes-z-pierwszym-stacjonarnym-sklepem,84806.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/67/62/026762_r0_300.jpg Thu, 16 Jan 2020 13:03:25 +0100 Przejęcie białoruskiej sieci Buslik dobrym ruchem Grupy CDRL https://www.dlahandlu.pl/nonfood/przejecie-bialoruskiej-sieci-buslik-dobrym-ruchem-grupy-cdrl,84788.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/67/54/026754_r0_300.jpg Thu, 16 Jan 2020 09:45:24 +0100 Primark szuka pracowników do biura i sklepu w Polsce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/primark-szuka-pracownikow-do-biura-i-sklepu-w-polsce,84723.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/67/17/026717_r0_300.jpg Tue, 14 Jan 2020 10:04:03 +0100 Dyrektor Monnari Trade o efektywnym korzystaniu z danych https://www.dlahandlu.pl/nonfood/dyrektor-monnari-trade-o-efektywnym-korzystaniu-z-danych,84693.html Mon, 13 Jan 2020 10:50:32 +0100 Szwedzki producent odzieży roboczej otwiera oddział w Polsce https://www.dlahandlu.pl/nonfood/szwedzki-producent-odziezy-roboczej-otwiera-oddzial-w-polsce,84692.html Mon, 13 Jan 2020 10:44:43 +0100 TXM zamknęło w ubiegłym roku 108 sklepów https://www.dlahandlu.pl/nonfood/txm-zamknelo-w-ubieglym-roku-108-sklepow,84690.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/66/98/026698_r0_300.jpg Mon, 13 Jan 2020 10:25:44 +0100 Sprzedaż grupy Monnari Trade w 2019 r. wzrosła o 15,2 proc. https://www.dlahandlu.pl/nonfood/sprzedaz-grupy-monnari-trade-w-2019-r-wzrosla-o-15-2-proc,84653.html Thu, 09 Jan 2020 18:42:22 +0100 Anna Lewandowska ambasadorką odzieży sportowej 4F https://www.dlahandlu.pl/nonfood/anna-lewandowska-ambasadorka-odziezy-sportowej-4f,84631.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/66/63/026663_r0_300.jpg Thu, 09 Jan 2020 10:38:43 +0100 Spadki sprzedaży w Top Secret pokłosiem okrojonej oferty https://www.dlahandlu.pl/nonfood/spadki-sprzedazy-w-top-secret-poklosiem-okrojonej-oferty,84625.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/66/60/026660_r0_300.jpg Thu, 09 Jan 2020 09:45:36 +0100 Brak zimy nie zaszkodził CCC https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/brak-zimy-nie-zaszkodzil-ccc,84621.html Wed, 08 Jan 2020 22:43:38 +0100 Spółka zależna Redanu otrzyma ponad 2,4 mln zł odszkodowania https://www.dlahandlu.pl/nonfood/spolka-zalezna-redanu-otrzyma-ponad-2-4-mln-zl-odszkodowania,84605.html Wed, 08 Jan 2020 11:30:15 +0100