informacje z tematu: Galeria Korona | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Nowy salon ALDO w Kielcach https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-salon-aldo-w-kielcach,50615.html Tue, 29 Mar 2016 12:21:24 +0100 Freshpoint w Centrum Korona https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/freshpoint-w-centrum-korona,31257.html Wed, 23 Oct 2013 13:37:19 +0100 Odzieżowy dyskont w Galerii Korona https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/odziezowy-dyskont-w-galerii-korona,31210.html Tue, 22 Oct 2013 09:33:43 +0100 Ryłko wchodzi do Korony Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rylko-wchodzi-do-korony-kielce,30840.html Fri, 04 Oct 2013 11:29:45 +0100 Nowi najemcy w Galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowi-najemcy-w-galerii-korona-kielce,23488.html Wed, 01 Aug 2012 11:28:44 +0100 KFC najemcą Galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kfc-najemca-galerii-korona-kielce,21967.html Thu, 24 May 2012 09:08:40 +0100 Piotr i Paweł otwiera pierwszy supermarket w województwie świętokrzyskim https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/piotr-i-pawel-otwiera-pierwszy-supermarket-w-wojewodztwie-swietokrzyskim,21717.html Mon, 14 May 2012 16:29:39 +0100 Galeria Korona nie zagrozi Galerii Echo https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-korona-nie-zagrozi-galerii-echo,21664.html Fri, 11 May 2012 14:00:44 +0100 Szkoła językowa Happy Land najemca CH Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/szkola-jezykowa-happy-land-najemca-ch-korona-kielce,21244.html Thu, 19 Apr 2012 12:19:06 +0100 Mc Donald's w Galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/mc-donald-s-w-galerii-korona-kielce,21021.html Tue, 10 Apr 2012 11:58:34 +0100 Komercjalizacja Korony Kielce na poziomie 94 proc. https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/komercjalizacja-korony-kielce-na-poziomie-94-proc,20475.html Thu, 15 Mar 2012 10:54:49 +0100 Triumph w Galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/triumph-w-galerii-korona-kielce,20204.html Mon, 05 Mar 2012 14:24:09 +0100 Sephora w galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sephora-w-galerii-korona-kielce,19397.html Wed, 01 Feb 2012 19:18:02 +0100 Rekrutacja do pracy w Galerii Korona Kielce rozpoczęta https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rekrutacja-do-pracy-w-galerii-korona-kielce-rozpoczeta,19328.html Tue, 31 Jan 2012 08:57:20 +0100 Budowa Galerii Korona zgodnie z harmonogramem https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/budowa-galerii-korona-zgodnie-z-harmonogramem,15442.html Wed, 06 Jul 2011 12:44:59 +0100 Kolejny najemca Galerii Korona https://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/kolejny-najemca-galerii-korona,11165.html Tue, 28 Dec 2010 11:58:36 +0100 Piotr i Paweł dynamizuje otwarcia - kolejne w Galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/piotr-i-pawel-dynamizuje-otwarcia-kolejne-w-galerii-korona-kielce,10354.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/23/89/002389_r0_300.jpg Tue, 23 Nov 2010 07:31:04 +0100 Kielce znajdą się wśród miast z najwyższym nasyceniem powierzchnią handlową https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kielce-znajda-sie-wsrod-miast-z-najwyzszym-nasyceniem-powierzchnia-handlowa,8915.html Fri, 17 Sep 2010 12:00:22 +0100 23 września wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Galerii Korona https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/23-wrzesnia-wmurowanie-kamienia-wegielnego-pod-budowe-galerii-korona,8811.html Tue, 14 Sep 2010 10:52:06 +0100 Wojewoda wydał pozwolenie na budowę Galerii Korona https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wojewoda-wydal-pozwolenie-na-budowe-galerii-korona,8677.html Wed, 08 Sep 2010 09:45:30 +0100