informacje z tematu: City Center Rzeszów | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Galeria Rzeszów zamiast City Center https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-rzeszow-zamiast-city-center,23852.html Wed, 22 Aug 2012 12:14:20 +0100 Budowa City Center może zostać wstrzymana https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/budowa-city-center-moze-zostac-wstrzymana,12813.html Fri, 11 Mar 2011 09:31:44 +0100 Ryszard Podkulski nie sprzeda City Center https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ryszard-podkulski-nie-sprzeda-city-center,12762.html Wed, 09 Mar 2011 10:34:44 +0100 Wmurowano kamień węgielny pod budowę City Center Rzeszów https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wmurowano-kamien-wegielny-pod-budowe-city-center-rzeszow,9827.html Wed, 27 Oct 2010 09:55:42 +0100 Resbex wykonawcą City Center Rzeszów https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/resbex-wykonawca-city-center-rzeszow,9275.html Mon, 04 Oct 2010 14:05:18 +0100 Ruszyła budowa City Center Rzeszów https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ruszyla-budowa-city-center-rzeszow,9126.html Tue, 28 Sep 2010 10:03:26 +0100 Podkulski ma pozwolenie na budowę City Center Rzeszów https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/podkulski-ma-pozwolenie-na-budowe-city-center-rzeszow,8710.html Thu, 09 Sep 2010 10:18:25 +0100 Podkulski nie może rozpocząć budowy City Center https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/podkulski-nie-moze-rozpoczac-budowy-city-center,8428.html Fri, 27 Aug 2010 11:01:23 +0100 Budowa City Center Rzeszów opóźni się https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/budowa-city-center-rzeszow-opozni-sie,7660.html Mon, 19 Jul 2010 12:13:25 +0100 30 mln zł na infrastrukturę przy City Center Rzeszów https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/30-mln-zl-na-infrastrukture-przy-city-center-rzeszow,6833.html Thu, 10 Jun 2010 11:12:07 +0100