informacje z tematu: Smyk | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Smyk zamienił stratę w zysk https://www.dlahandlu.pl/nonfood/smyk-zamienil-strate-w-zysk,110352.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/64/16/046416_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/64/16/046416_r0_300.jpg Thu, 04 Aug 2022 09:59:53 +0100 Rząd tarczą walczy z inflacją, powrót obostrzeń przesądzony, duzi gracze przejmują https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rzad-tarcza-walczy-z-inflacja-powrot-obostrzen-przesadzony-duzi-gracze-przejmuja,103841.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/84/77/038477_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/03/84/77/038477_r0_300.jpg Wed, 01 Dec 2021 18:47:39 +0100 Sklepy Smyk też będą placówkami pocztowymi https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sklepy-smyk-tez-beda-placowkami-pocztowymi,103523.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/81/13/038113_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/03/81/13/038113_r0_300.jpg Tue, 23 Nov 2021 09:07:14 +0100 Lockdown dał w kość sieci Smyk. Zysk zamienił się w stratę https://www.dlahandlu.pl/nonfood/lockdown-dal-w-kosc-sieci-smyk-zysk-zamienil-sie-w-strate,102355.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/66/59/036659_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/03/66/59/036659_r0_300.jpg Thu, 07 Oct 2021 14:46:41 +0100 Ewa Nazim dyrektorem zakupów w sieci Smyk. Wcześniej pracowała w Orlenie, Eurocashu i Tesco https://www.dlahandlu.pl/nonfood/ewa-nazim-dyrektorem-zakupow-w-sieci-smyk-wczesniej-pracowala-w-orlenie-eurocashu-i-tesco,90966.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/96/96/029696_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/02/96/96/029696_r0_300.jpg Fri, 11 Sep 2020 15:13:06 +0100 Action, Smyk i Media Expert najemcami PH Kasztelania https://www.dlahandlu.pl/nonfood/action-smyk-i-media-expert-najemcami-ph-kasztelania,85379.html Tue, 11 Feb 2020 18:17:18 +0100 Smyk rusza w Designer Outlet Sosnowiec https://www.dlahandlu.pl/nonfood/smyk-rusza-w-designer-outlet-sosnowiec,84304.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/64/78/026478_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/02/64/78/026478_r0_300.jpg Wed, 18 Dec 2019 11:03:52 +0100 SMYK z dwoma nowymi sklepami https://www.dlahandlu.pl/nonfood/smyk-z-dwoma-nowymi-sklepami,84240.html Mon, 16 Dec 2019 11:30:44 +0100 Nowy Smyk w Wągrowcu i Bolesławcu https://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowy-smyk-w-wagrowcu-i-boleslawcu,83515.html Fri, 15 Nov 2019 10:46:37 +0100 Smyk najemcą Galerii Sandecja. Wkrótce dołączy Dealz https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/smyk-najemca-galerii-sandecja-wkrotce-dolaczy-dealz,83306.html Wed, 06 Nov 2019 10:42:58 +0100 Smyk w czterech nowych lokalizacjach https://www.dlahandlu.pl/nonfood/smyk-w-czterech-nowych-lokalizacjach,82856.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/56/12/025612_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/02/56/12/025612_r0_300.jpg Thu, 17 Oct 2019 10:05:23 +0100 Smyk zadebiutuje w Zgorzelcu https://www.dlahandlu.pl/nonfood/smyk-zadebiutuje-w-zgorzelcu,82388.html Fri, 27 Sep 2019 12:15:43 +0100 Carrefour zakończył rozbudowę Galerii Słowiańskiej. Smyk i Pepco wśród nowych najemców https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carrefour-zakonczyl-rozbudowe-galerii-slowianskiej-smyk-i-pepco-wsrod-nowych-najemcow,82235.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/52/77/025277_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/02/52/77/025277_r0_300.jpg Mon, 23 Sep 2019 09:16:40 +0100 Smyk dołącza do centrum Cracovia Outlet https://www.dlahandlu.pl/nonfood/smyk-dolacza-do-centrum-cracovia-outlet,81992.html Thu, 12 Sep 2019 13:54:32 +0100 E-sklepy Smyk i H&M najpopularniejsze wśród mam https://www.dlahandlu.pl/e-commerce/wiadomosci/e-sklepy-smyk-i-h-m-najpopularniejsze-wsrod-mam,81944.html Wed, 11 Sep 2019 11:43:26 +0100 Smyk ze sklepem w Galerii Stela https://www.dlahandlu.pl/nonfood/smyk-ze-sklepem-w-galerii-stela,81841.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/50/63/025063_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/02/50/63/025063_r0_300.jpg Fri, 06 Sep 2019 21:11:16 +0100 Salon Smyk w Nowej Stacji w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-smyk-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,81613.html Wed, 28 Aug 2019 12:23:56 +0100 Smyk najemcą Dekady Nysa https://www.dlahandlu.pl/nonfood/smyk-najemca-dekady-nysa,80600.html Tue, 09 Jul 2019 09:17:41 +0100 Smyk z 2. nowymi sklepami w sieci https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/smyk-z-2-nowymi-sklepami-w-sieci,80352.html Thu, 27 Jun 2019 14:52:03 +0100 Czterech nowych najemców w Galerii Sandecja https://www.dlahandlu.pl/nonfood/czterech-nowych-najemcow-w-galerii-sandecja,80264.html Tue, 25 Jun 2019 11:48:24 +0100