informacje z tematu: Korona Kielce | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Cuprum Arena i Korona Kielce przestają pobierać czynsz od zamkniętych sklepów https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/cuprum-arena-i-korona-kielce-przestaja-pobierac-czynsz-od-zamknietych-sklepow,86409.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/76/35/027635_r0_300.jpg Mon, 23 Mar 2020 10:24:00 +0100 Piotr i Paweł znika z Kielc https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/piotr-i-pawel-znika-z-kielc,76926.html Thu, 07 Feb 2019 09:56:27 +0100 Krakowski Kredens zostaje w Galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/krakowski-kredens-zostaje-w-galerii-korona-kielce,50741.html Mon, 04 Apr 2016 10:43:01 +0100 Marka Greenpoint w Galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-greenpoint-w-galerii-korona-kielce,50377.html Fri, 18 Mar 2016 18:31:34 +0100 Galeria Korona Kielce poszerza ofertę gastronomiczną https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-korona-kielce-poszerza-oferte-gastronomiczna,47423.html Wed, 18 Nov 2015 10:35:04 +0100 Auchan zastąpi Reala w CH Korona https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/auchan-zastapi-reala-w-ch-korona,42495.html Tue, 28 Apr 2015 10:52:58 +0100 50 style w galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/50-style-w-galerii-korona-kielce,41555.html Fri, 20 Mar 2015 08:47:30 +0100 Nowi najemcy kieleckiej Korony https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowi-najemcy-kieleckiej-korony,36926.html Mon, 18 Aug 2014 11:19:35 +0100 Pepco najemcą Galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pepco-najemca-galerii-korona-kielce,30805.html Thu, 03 Oct 2013 11:36:03 +0100 Avans w Galerii Korona Kielce zastąpi Media Expert, należący do tego samego właściciela https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/avans-w-galerii-korona-kielce-zastapi-media-expert-nalezacy-do-tego-samego-wlasciciela,28881.html Fri, 14 Jun 2013 10:42:51 +0100 ORGANIQUE najemcą Korony Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/organique-najemca-korony-kielce,28307.html Mon, 13 May 2013 09:59:05 +0100 Mexx najemcą Galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/mexx-najemca-galerii-korona-kielce,26991.html Thu, 21 Feb 2013 10:06:58 +0100 Sinsay najemcą Korony Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sinsay-najemca-korony-kielce,26847.html Wed, 13 Feb 2013 09:48:03 +0100 Sphinx to kolejny najemca Galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sphinx-to-kolejny-najemca-galerii-korona-kielce,26078.html Fri, 21 Dec 2012 10:49:00 +0100 H and M rusza w Galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/h-and-m-rusza-w-galerii-korona-kielce,25705.html Fri, 30 Nov 2012 14:23:02 +0100 H&M w Koronie Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/h-m-w-koronie-kielce,25296.html Thu, 08 Nov 2012 12:34:24 +0100 Big Star najemcą Korony Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/big-star-najemca-korony-kielce,25031.html Wed, 24 Oct 2012 10:58:50 +0100 Komercjalizacja Galerii Korona Kielce już na ukończeniu https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/komercjalizacja-galerii-korona-kielce-juz-na-ukonczeniu,24903.html Wed, 17 Oct 2012 11:36:27 +0100 Matras najemcą Galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/matras-najemca-galerii-korona-kielce,24819.html Fri, 12 Oct 2012 12:23:20 +0100 Restauracja Hana Sushi w galerii Korona Kielce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/restauracja-hana-sushi-w-galerii-korona-kielce,22242.html Tue, 05 Jun 2012 12:38:13 +0100