informacje z tematu: komercjalizacja | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Gemini Park Tarnów nie ma wolnych powierzchni. Co stoi za sukcesem? https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/gemini-park-tarnow-nie-ma-wolnych-powierzchni-co-stoi-za-sukcesem,107394.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/25/84/042584_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/25/84/042584_r0_300.jpg Wed, 13 Apr 2022 09:33:08 +0100 Galeria Bemowo z nową ofertą. To księgarnia i ...second hand https://www.dlahandlu.pl/nonfood/galeria-bemowo-z-nowa-oferta-to-ksiegarnia-i-second-hand,102484.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/68/07/036807_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/03/68/07/036807_r0_300.jpg Wed, 13 Oct 2021 11:06:43 +0100 Multi Poland: Odbicie w zakresie najmu będzie się utrzymywało https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/multi-poland-odbicie-w-zakresie-najmu-bedzie-sie-utrzymywalo,101379.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/55/73/035573_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/03/55/73/035573_r0_300.jpg Mon, 30 Aug 2021 12:38:35 +0100 Gemini Park Tarnów: W II połowie 2020 r. wartość średniego koszyka zakupowego wzrosła o 11,3 proc. https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/gemini-park-tarnow-w-ii-polowie-2020-r-wartosc-sredniego-koszyka-zakupowego-wzrosla-o-11-3-proc,95475.html Wed, 10 Feb 2021 08:52:09 +0100 Gemini Park Tarnów z punktem odbioru IKEA https://www.dlahandlu.pl/nonfood/gemini-park-tarnow-z-punktem-odbioru-ikea,89394.html Thu, 09 Jul 2020 11:07:33 +0100 Homla wśród najemców NoVa Park https://www.dlahandlu.pl/nonfood/homla-wsrod-najemcow-nova-park,89057.html Fri, 26 Jun 2020 11:08:07 +0100 Cztery nowe sklepy Grupy LPP w Galerii Chełm https://www.dlahandlu.pl/nonfood/cztery-nowe-sklepy-grupy-lpp-w-galerii-chelm,88239.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/84/71/028471_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/02/84/71/028471_r0_300.jpg Tue, 26 May 2020 10:07:01 +0100 Venezia debiutuje w Galerii Jurajskiej https://www.dlahandlu.pl/nonfood/venezia-debiutuje-w-galerii-jurajskiej,87840.html Tue, 12 May 2020 11:00:00 +0100 Siedem nowych marek w Galerii Miodowej https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/siedem-nowych-marek-w-galerii-miodowej,83201.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/09/049409_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/09/049409_r0_300.jpg Thu, 31 Oct 2019 14:51:57 +0100 Semilac z nowym punktem sprzedaży w Opolu https://www.dlahandlu.pl/nonfood/semilac-z-nowym-punktem-sprzedazy-w-opolu,83169.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpg Wed, 30 Oct 2019 13:37:50 +0100 Carry najemcą CH Auchan Sosnowiec https://www.dlahandlu.pl/nonfood/carry-najemca-ch-auchan-sosnowiec,83094.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpg Mon, 28 Oct 2019 14:02:42 +0100 Gemini Park Bielsko-Biała: Cztery nowe otwarcia na przestrzeni 10 dni https://www.dlahandlu.pl/nonfood/gemini-park-bielsko-biala-cztery-nowe-otwarcia-na-przestrzeni-10-dni,82880.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpg Fri, 18 Oct 2019 09:14:19 +0100 Hebe i Cloudshop najemcami CH Plaza Rzeszów https://www.dlahandlu.pl/nonfood/hebe-i-cloudshop-najemcami-ch-plaza-rzeszow,82822.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpg Wed, 16 Oct 2019 09:21:28 +0100 Galeria Bronowice poprawia infrastrukturę obiektu https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-bronowice-poprawia-infrastrukture-obiektu,82720.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/09/049409_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/09/049409_r0_300.jpg Thu, 10 Oct 2019 14:06:00 +0100 Cushman & Wakefield skomercjalizuje Galerię Bawełnianka https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/cushman-wakefield-skomercjalizuje-galerie-bawelnianka,82352.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/09/049409_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/09/049409_r0_300.jpg Thu, 26 Sep 2019 10:26:37 +0100 Greenpoint otworzył sklep w Galerii Madison https://www.dlahandlu.pl/nonfood/greenpoint-otworzyl-sklep-w-galerii-madison,82245.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpg Mon, 23 Sep 2019 12:16:33 +0100 Pepco w Galerii Grodovej https://www.dlahandlu.pl/nonfood/pepco-w-galerii-grodovej,82189.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpg Thu, 19 Sep 2019 14:54:28 +0100 Reserved zajmie ponad 2 tys. mkw. w Dekadzie Sieradz https://www.dlahandlu.pl/nonfood/reserved-zajmie-ponad-2-tys-mkw-w-dekadzie-sieradz,76518.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpg Wed, 18 Sep 2019 15:46:40 +0100 Pepco otwiera sklep w CH Turawa Park https://www.dlahandlu.pl/nonfood/pepco-otwiera-sklep-w-ch-turawa-park,80828.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/16/049416_r0_300.jpg Thu, 18 Jul 2019 12:40:16 +0100 Galeria Chełm na finiszu komercjalizacji https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-chelm-na-finiszu-komercjalizacji,80638.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/09/049409_r0_300.jpghttps://pliki.dlahandlu.pl/i/04/94/09/049409_r0_300.jpg Wed, 10 Jul 2019 10:59:01 +0100