informacje z tematu: W.Kruk | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Sprzedaż VRG rośnie po otwarciu sklepów. Grupa będzie rozwijać omnichannel https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sprzedaz-vrg-rosnie-po-otwarciu-sklepow-grupa-bedzie-rozwijac-omnichannel,98926.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/36/25/033625_r0_300.jpg Thu, 27 May 2021 12:08:07 +0100 W.Kruk najemcą Galerii Gniezno https://www.dlahandlu.pl/nonfood/w-kruk-najemca-galerii-gniezno,98266.html Thu, 06 May 2021 14:46:49 +0100 Sprzedaż online Wólczanki wyższa o 22 proc. Grupa VRG ze stratą https://www.dlahandlu.pl/e-commerce/wiadomosci/sprzedaz-online-wolczanki-wyzsza-o-22-proc-grupa-vrg-ze-strata,97641.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/27/30/032730_r0_300.jpg Fri, 16 Apr 2021 22:59:19 +0100 Zegarki Plantwear w e-sklepie W. Kruk https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/zegarki-plantwear-w-e-sklepie-w-kruk,95424.html Tue, 09 Feb 2021 09:10:57 +0100 W.Kruk najemcą Galerii Solnej https://www.dlahandlu.pl/nonfood/w-kruk-najemca-galerii-solnej,88080.html Wed, 20 May 2020 09:57:39 +0100 Po 11 miesiącach br. segment odzieżowy VRG z przychodami wyższymi o 53 proc. https://www.dlahandlu.pl/nonfood/po-11-miesiacach-br-segment-odziezowy-vrg-z-przychodami-wyzszymi-o-53-proc,83957.html Tue, 03 Dec 2019 13:05:00 +0100 Grupa VRG z większą sprzedażą po trzech kwartałach, ale zysk netto spadł https://www.dlahandlu.pl/nonfood/grupa-vrg-z-wieksza-sprzedaza-po-trzech-kwartalach-ale-zysk-netto-spadl,83442.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/59/56/025956_r0_300.jpg Wed, 13 Nov 2019 10:49:31 +0100 Udany wrzesień dla spółek z grupy VRG https://www.dlahandlu.pl/nonfood/udany-wrzesien-dla-spolek-z-grupy-vrg,82540.html Thu, 03 Oct 2019 18:36:30 +0100 Galeria Ostrowiec powiększy się o sześciu nowych najemców https://www.dlahandlu.pl/nonfood/galeria-ostrowiec-powiekszy-sie-o-szesciu-nowych-najemcow,81794.html Wed, 04 Sep 2019 18:20:31 +0100 Sierpniowe przychody VRG wyższe o ponad 44 proc. rdr https://www.dlahandlu.pl/nonfood/sierpniowe-przychody-vrg-wyzsze-o-ponad-44-proc-rdr,81749.html Tue, 03 Sep 2019 14:39:15 +0100 Duży wzrost przychodów i zysku grupy VRG https://www.dlahandlu.pl/nonfood/duzy-wzrost-przychodow-i-zysku-grupy-vrg,81601.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/49/19/024919_r0_300.jpg Wed, 28 Aug 2019 09:39:09 +0100 Grupa VRG poprawia przychody i marżę https://www.dlahandlu.pl/nonfood/grupa-vrg-poprawia-przychody-i-marze,79818.html Tue, 04 Jun 2019 14:10:30 +0100 Picky Pica z pierwszym pełnometrażowym salonem https://www.dlahandlu.pl/nonfood/picky-pica-z-pierwszym-pelnometrazowym-salonem,77518.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/24/34/022434_r0_300.jpg Thu, 28 Feb 2019 16:21:04 +0100 Spółki VRG z wyższą sprzedażą https://www.dlahandlu.pl/nonfood/spolki-vrg-z-wyzsza-sprzedaza,75464.html Tue, 04 Dec 2018 14:25:22 +0100 Vistula zwiększyła sprzedaż i zysk https://www.dlahandlu.pl/nonfood/vistula-zwiekszyla-sprzedaz-i-zysk,74912.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/07/31/020731_r0_300.jpg Wed, 14 Nov 2018 09:46:44 +0100 Grupa Vistuli zwiększa sprzedaż https://www.dlahandlu.pl/nonfood/grupa-vistuli-zwieksza-sprzedaz,74726.html Tue, 06 Nov 2018 12:37:36 +0100 Color Park w Nowym Targu pozyskał kolejnych najemców https://www.dlahandlu.pl/nonfood/color-park-w-nowym-targu-pozyskal-kolejnych-najemcow,74674.html Mon, 05 Nov 2018 11:31:56 +0100 Vistula i W. Kruk w centrum Cracovia Outlet https://www.dlahandlu.pl/nonfood/vistula-i-w-kruk-w-centrum-cracovia-outlet,74104.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/00/47/020047_r0_300.jpg Wed, 10 Oct 2018 14:02:24 +0100 Vistula Group ze wzrostem przychodów za pierwsze półrocze https://www.dlahandlu.pl/nonfood/vistula-group-ze-wzrostem-przychodow-za-pierwsze-polrocze,73722.html Wed, 26 Sep 2018 11:38:52 +0100 Spółki Vistuli zwiększyły sprzedaż w sierpniu https://www.dlahandlu.pl/nonfood/spolki-vistuli-zwiekszyly-sprzedaz-w-sierpniu,73111.html Tue, 04 Sep 2018 14:51:05 +0100