informacje z tematu: Galeria Ostrovia | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Kino Helios zawita do Galerii Ostrovia https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kino-helios-zawita-do-galerii-ostrovia,76687.html Tue, 29 Jan 2019 09:48:06 +0100 Galeria Ostrovia z nowymi najemcami https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-ostrovia-z-nowymi-najemcami,57284.html Thu, 08 Dec 2016 14:28:09 +0100 50 style w Galerii Ostrovia https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/50-style-w-galerii-ostrovia,44997.html Thu, 13 Aug 2015 12:36:42 +0100 Giacomo Conti najemcą galerii Ostrovia https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/giacomo-conti-najemca-galerii-ostrovia,24453.html Mon, 24 Sep 2012 10:25:38 +0100 Cushman and Wakefield skomercjalizował trzy ostatnio otwarte galerie handlowe https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/cushman-and-wakefield-skomercjalizowal-trzy-ostatnio-otwarte-galerie-handlowe,18024.html Tue, 22 Nov 2011 13:22:00 +0100 Ruszyła Galeria Ostrovia z hipermarketem Tesco Extra https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ruszyla-galeria-ostrovia-z-hipermarketem-tesco-extra,17388.html Tue, 18 Oct 2011 09:36:49 +0100 Sklep sieci Drogerie Natura w Galerii Ostrovia https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sklep-sieci-drogerie-natura-w-galerii-ostrovia,17271.html Wed, 12 Oct 2011 10:00:27 +0100 Cubus najemcą Galerii Ostrovia https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/cubus-najemca-galerii-ostrovia,16285.html Mon, 22 Aug 2011 13:15:57 +0100 Galeria Ostrovia chce współpracować z lokalnymi przedsiębiorcami https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-ostrovia-chce-wspolpracowac-z-lokalnymi-przedsiebiorcami,14439.html Thu, 19 May 2011 10:39:26 +0100 Marki LPP w Galerii Ostrovia https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marki-lpp-w-galerii-ostrovia,12786.html Thu, 10 Mar 2011 09:20:56 +0100 Kolejni najemcy Galerii Ostrovia https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kolejni-najemcy-galerii-ostrovia,12405.html Wed, 23 Feb 2011 09:56:07 +0100 Budowa galerii Vita w Ostrowie Wlkp. pod znakiem zapytania https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/budowa-galerii-vita-w-ostrowie-wlkp-pod-znakiem-zapytania,8625.html Mon, 06 Sep 2010 11:00:52 +0100 3,5 mln zł na ciąg komunikacyjny przy Galerii Ostrovia https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/3-5-mln-zl-na-ciag-komunikacyjny-przy-galerii-ostrovia,8200.html Mon, 16 Aug 2010 11:33:06 +0100 Tesco otworzy hipermarket w Ostrowie Wielkopolskim https://www.dlahandlu.pl/wiadomosci/tesco-otworzy-hipermarket-w-ostrowie-wielkopolskim,1010.html Wed, 13 May 2009 09:31:24 +0100