informacje z tematu: Kazar | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Z Kazara do Empiku - Mona Kinal na czele działu marketingu https://www.dlahandlu.pl/nonfood/z-kazara-do-empiku-mona-kinal-na-czele-dzialu-marketingu,84958.html Thu, 23 Jan 2020 10:08:30 +0100 Paweł Dziekoński: Kazar nie pojawi się w Lidlu czy Biedronce. To krótkowzroczna strategia https://www.dlahandlu.pl/nonfood/pawel-dziekonski-kazar-nie-pojawi-sie-w-lidlu-czy-biedronce-to-krotkowzroczna-strategia,83666.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/61/14/026114_r0_300.jpg Thu, 21 Nov 2019 12:34:05 +0100 CBRE: 3 na 4 kupujących ubrania online odbiera towar w sklepie https://www.dlahandlu.pl/e-commerce/wiadomosci/cbre-3-na-4-kupujacych-ubrania-online-odbiera-towar-w-sklepie,82975.html Wed, 23 Oct 2019 09:25:44 +0100 Kazar Studio - nowy koncept marki dla milenialsów https://www.dlahandlu.pl/nonfood/kazar-studio-nowy-koncept-marki-dla-milenialsow,78853.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/33/52/023352_r0_300.jpg Tue, 23 Apr 2019 10:07:04 +0100 Raport Colliers: Sklepy stają się „miejscami dla usług” https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/raport-colliers-sklepy-staja-sie-miejscami-dla-uslug,74034.html Mon, 08 Oct 2018 21:18:15 +0100 Otwarcie salonu Kazar w Lublin Plaza https://www.dlahandlu.pl/nonfood/otwarcie-salonu-kazar-w-lublin-plaza,73249.html Mon, 10 Sep 2018 11:07:27 +0100 Kazar z nowym konceptem salonów https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kazar-z-nowym-konceptem-salonow,56424.html Mon, 07 Nov 2016 08:57:04 +0100 Blue City i Kazar członkami PRCH https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/blue-city-i-kazar-czlonkami-prch,50696.html Fri, 01 Apr 2016 09:59:22 +0100 Kazar planuje otwarcie trzech salonów https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kazar-planuje-otwarcie-trzech-salonow,45283.html Tue, 25 Aug 2015 13:47:37 +0100 Kazar najemcą Atrium Promenada https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kazar-najemca-atrium-promenada,38885.html Tue, 18 Nov 2014 08:57:49 +0100 Ryłko, Wojas oraz Kazar wejdą do Galerii Warmińskiej w Olsztynie https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rylko-wojas-oraz-kazar-wejda-do-galerii-warminskiej-w-olsztynie,35822.html Mon, 16 Jun 2014 09:54:25 +0100 Kazar najemcą Atrium Felicity https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kazar-najemca-atrium-felicity,31262.html Wed, 23 Oct 2013 15:11:59 +0100 Kazar w Galerii Mazovia https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kazar-w-galerii-mazovia,30927.html Wed, 09 Oct 2013 11:01:52 +0100 Kazar dołącza do grona najemców Galerii MAZOVIA https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kazar-dolacza-do-grona-najemcow-galerii-mazovia,28689.html Tue, 04 Jun 2013 13:17:43 +0100 Kazar w Millenium Hall https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kazar-w-millenium-hall,15974.html Wed, 03 Aug 2011 09:45:03 +0100