informacje z tematu: Monnari | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) W I kw. Monnari ze spadkiem przychodów o 4,5 mln zł https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/w-i-kw-monnari-ze-spadkiem-przychodow-o-4-5-mln-zl,88426.html Tue, 02 Jun 2020 12:09:18 +0100 Monnari promuje ofertę w salonach Kolportera https://www.dlahandlu.pl/nonfood/monnari-promuje-oferte-w-salonach-kolportera,88145.html Thu, 21 May 2020 16:06:35 +0100 W marcu Monnari ze spadkiem sprzedaży o 63 proc. rdr. https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/w-marcu-monnari-ze-spadkiem-sprzedazy-o-63-proc-rdr,86988.html Wed, 08 Apr 2020 19:52:09 +0100 Sprzedaż grupy Monnari Trade w 2019 r. wzrosła o 15,2 proc. https://www.dlahandlu.pl/nonfood/sprzedaz-grupy-monnari-trade-w-2019-r-wzrosla-o-15-2-proc,84653.html Thu, 09 Jan 2020 18:42:22 +0100 Salon Monnari ruszy 20 grudnia w Nowej Stacji https://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-monnari-ruszy-20-grudnia-w-nowej-stacji,84016.html Thu, 05 Dec 2019 09:44:35 +0100 Omnikanałowość to być albo nie być dla segmentu fashion https://www.dlahandlu.pl/nonfood/omnikanalowosc-to-byc-albo-nie-byc-dla-segmentu-fashion,82724.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/55/47/025547_r0_300.jpg Fri, 11 Oct 2019 09:00:01 +0100 Przychody Monnari wzrosły we wrześniu o ponad 27 proc. https://www.dlahandlu.pl/nonfood/przychody-monnari-wzrosly-we-wrzesniu-o-ponad-27-proc,82658.html Tue, 08 Oct 2019 19:55:10 +0100 Zysk Monnari za I półrocze niższy o blisko 4,7 mln zł https://www.dlahandlu.pl/nonfood/zysk-monnari-za-i-polrocze-nizszy-o-blisko-4-7-mln-zl,82378.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/53/62/025362_r0_300.jpg Fri, 27 Sep 2019 09:44:43 +0100 Monnari zwiększył dwucyfrowo przychody https://www.dlahandlu.pl/nonfood/monnari-zwiekszyl-dwucyfrowo-przychody,81298.html Sun, 11 Aug 2019 12:51:55 +0100 Przychody Monnari w I półroczu większe rdr o ponad 13 proc. https://www.dlahandlu.pl/nonfood/przychody-monnari-w-i-polroczu-wieksze-rdr-o-ponad-13-proc,80605.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/44/13/024413_r0_300.jpg Tue, 09 Jul 2019 09:46:41 +0100 Monnari najemcą Galerii Madison https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/monnari-najemca-galerii-madison,79273.html Mon, 13 May 2019 15:09:39 +0100 Grupa Monnari zwiększyła w kwietniu sprzedaż o ponad 13 proc. https://www.dlahandlu.pl/nonfood/grupa-monnari-zwiekszyla-w-kwietniu-sprzedaz-o-ponad-13-proc,79179.html Wed, 08 May 2019 22:26:34 +0100 Sieć Monnari otwarta na osoby z autyzmem https://www.dlahandlu.pl/nonfood/siec-monnari-otwarta-na-osoby-z-autyzmem,79120.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/35/35/023535_r0_300.jpg Tue, 07 May 2019 11:23:33 +0100 Monnari ze wzrostem sprzedaży https://www.dlahandlu.pl/nonfood/monnari-ze-wzrostem-sprzedazy,78486.html Fri, 05 Apr 2019 19:06:20 +0100 Monnari najemcą CH Auchan Bielany https://www.dlahandlu.pl/nonfood/monnari-najemca-ch-auchan-bielany,78452.html Thu, 04 Apr 2019 13:10:06 +0100 Dobry początek roku dla Grupy Monnari https://www.dlahandlu.pl/nonfood/dobry-poczatek-roku-dla-grupy-monnari,77749.html Fri, 08 Mar 2019 18:37:55 +0100 Zakaz handlu w niedziele – jak wpłynie w tym roku na spółki modowe? https://www.dlahandlu.pl/nonfood/zakaz-handlu-w-niedziele-jak-wplynie-w-tym-roku-na-spolki-modowe,77059.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/21/59/022159_r0_300.jpg Tue, 12 Feb 2019 14:26:59 +0100 Przychody Monnari wzrosły w styczniu o ponad 16 proc. https://www.dlahandlu.pl/nonfood/przychody-monnari-wzrosly-w-styczniu-o-ponad-16-proc,76949.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/20/88/022088_r0_300.jpg Thu, 07 Feb 2019 18:49:41 +0100 Monnari z wyższymi przychodami w grudniu https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/monnari-z-wyzszymi-przychodami-w-grudniu,76234.html Thu, 10 Jan 2019 09:48:35 +0100 Gino Rossi złożył bankowi PKO BP ofertę sprzedaży Simple za 0,5 mln zł https://www.dlahandlu.pl/nonfood/gino-rossi-zlozyl-bankowi-pko-bp-oferte-sprzedazy-simple-za-0-5-mln-zl,75591.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/11/95/021195_r0_300.jpg Mon, 10 Dec 2018 19:38:50 +0100