informacje z tematu: Monnari | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Monnari Trade otrzyma z PFR pożyczkę w wysokości 7,4 mln zł https://www.dlahandlu.pl/nonfood/monnari-trade-otrzyma-z-pfr-pozyczke-w-wysokosci-7-4-mln-zl,99601.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/41/44/034144_r0_300.jpg Sun, 20 Jun 2021 19:24:22 +0100 Monnari zmniejszyło koszty działalności. Przychody w dół o ponad 20 proc. https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/monnari-zmniejszylo-koszty-dzialalnosci-przychody-w-dol-o-ponad-20-proc,98949.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/36/47/033647_r0_300.jpg Fri, 28 May 2021 10:29:17 +0100 Tedi i Monnari otworzą się w Dekadzie Nysa https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tedi-i-monnari-otworza-sie-w-dekadzie-nysa,96012.html Wed, 03 Mar 2021 10:51:45 +0100 Plantwear z ofertą w e-sklepie Monnari https://www.dlahandlu.pl/e-commerce/wiadomosci/plantwear-z-oferta-w-e-sklepie-monnari,96015.html Thu, 25 Feb 2021 12:07:03 +0100 Monnari Trade odstępuje od 24 umów najmu w centrach handlowych https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/monnari-trade-odstepuje-od-24-umow-najmu-w-centrach-handlowych,95150.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/14/20/031420_r0_300.jpg Fri, 29 Jan 2021 16:56:25 +0100 Przychody Monnari spadły w 2020 roku o 26,3 proc. rdr. https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/przychody-monnari-spadly-w-2020-roku-o-26-3-proc-rdr,94601.html Tue, 12 Jan 2021 11:24:20 +0100 Nowe salony modowe w Blue City https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-salony-modowe-w-blue-city,93904.html Tue, 15 Dec 2020 09:38:19 +0100 Monnari najemcą powierzchni w Nowych Bielawach https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/monnari-najemca-powierzchni-w-nowych-bielawach,93583.html Fri, 04 Dec 2020 09:14:16 +0100 Monnari z salonem w Dekadzie Skierniewice https://www.dlahandlu.pl/nonfood/monnari-z-salonem-w-dekadzie-skierniewice,93337.html Fri, 27 Nov 2020 10:39:21 +0100 Tatuum otworzy sklep w Galerii Mazovia https://www.dlahandlu.pl/nonfood/tatuum-otworzy-sklep-w-galerii-mazovia,91726.html Fri, 09 Oct 2020 11:00:10 +0100 KS Sport, Ryłko i Monnari najemcami Galerii Wiślanka. Otwarcie 22 października https://www.dlahandlu.pl/nonfood/ks-sport-rylko-i-monnari-najemcami-galerii-wislanka-otwarcie-22-pazdziernika,91373.html Wed, 30 Sep 2020 13:23:21 +0100 W I kw. Monnari ze spadkiem przychodów o 4,5 mln zł https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/w-i-kw-monnari-ze-spadkiem-przychodow-o-4-5-mln-zl,88426.html Tue, 02 Jun 2020 12:09:18 +0100 Monnari promuje ofertę w salonach Kolportera https://www.dlahandlu.pl/nonfood/monnari-promuje-oferte-w-salonach-kolportera,88145.html Thu, 21 May 2020 16:06:35 +0100 W marcu Monnari ze spadkiem sprzedaży o 63 proc. rdr. https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/w-marcu-monnari-ze-spadkiem-sprzedazy-o-63-proc-rdr,86988.html Wed, 08 Apr 2020 19:52:09 +0100 Sprzedaż grupy Monnari Trade w 2019 r. wzrosła o 15,2 proc. https://www.dlahandlu.pl/nonfood/sprzedaz-grupy-monnari-trade-w-2019-r-wzrosla-o-15-2-proc,84653.html Thu, 09 Jan 2020 18:42:22 +0100 Salon Monnari ruszy 20 grudnia w Nowej Stacji https://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-monnari-ruszy-20-grudnia-w-nowej-stacji,84016.html Thu, 05 Dec 2019 09:44:35 +0100 Omnikanałowość to być albo nie być dla segmentu fashion https://www.dlahandlu.pl/nonfood/omnikanalowosc-to-byc-albo-nie-byc-dla-segmentu-fashion,82724.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/55/47/025547_r0_300.jpg Fri, 11 Oct 2019 09:00:01 +0100 Przychody Monnari wzrosły we wrześniu o ponad 27 proc. https://www.dlahandlu.pl/nonfood/przychody-monnari-wzrosly-we-wrzesniu-o-ponad-27-proc,82658.html Tue, 08 Oct 2019 19:55:10 +0100 Zysk Monnari za I półrocze niższy o blisko 4,7 mln zł https://www.dlahandlu.pl/nonfood/zysk-monnari-za-i-polrocze-nizszy-o-blisko-4-7-mln-zl,82378.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/53/62/025362_r0_300.jpg Fri, 27 Sep 2019 09:44:43 +0100 Monnari zwiększył dwucyfrowo przychody https://www.dlahandlu.pl/nonfood/monnari-zwiekszyl-dwucyfrowo-przychody,81298.html Sun, 11 Aug 2019 12:51:55 +0100