informacje z tematu: Tatuum | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Tatuum ze sklepem wyprzedażowym w CH Auchan Mikołów, Atrium Molo i Galerii Klif https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-ze-sklepem-wyprzedazowym-w-ch-auchan-mikolow-atrium-molo-i-galerii-klif,98205.html Tue, 25 May 2021 15:38:57 +0100 Tatuum z konceptem off-price i powiększony Sinsay otwierają się w Galerii Bronowice https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-z-konceptem-off-price-i-powiekszony-sinsay-otwieraja-sie-w-galerii-bronowice,98720.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/03/34/82/033482_r0_300.jpg Thu, 20 May 2021 13:53:55 +0100 Salon Tatuum w Alfa Centrum https://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-tatuum-w-alfa-centrum,96539.html Thu, 13 May 2021 13:41:07 +0100 Tatuum zwiększa powierzhnię stacjonarną. Będzie sprzedawać też poprzednie kolekcje https://www.dlahandlu.pl/nonfood/tatuum-zwieksza-powierzhnie-stacjonarna-bedzie-sprzedawac-tez-poprzednie-kolekcje,96950.html Thu, 25 Mar 2021 13:56:54 +0100 Tatuum otwiera sklep w Żyrardowie https://www.dlahandlu.pl/nonfood/tatuum-otwiera-sklep-w-zyrardowie,96566.html Mon, 15 Mar 2021 10:51:46 +0100 Tatuum otworzy sklep w Galerii Mazovia https://www.dlahandlu.pl/nonfood/tatuum-otworzy-sklep-w-galerii-mazovia,91726.html Fri, 09 Oct 2020 11:00:10 +0100 Marka Tatuum konsoliduje powierzchnię magazynową, by usprawnić logistykę https://www.dlahandlu.pl/nonfood/marka-tatuum-konsoliduje-powierzchnie-magazynowa-by-usprawnic-logistyke,88780.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/87/05/028705_r0_300.jpg Wed, 17 Jun 2020 12:42:58 +0100 Tatuum w Galerii Twierdza w Zamościu https://www.dlahandlu.pl/nonfood/tatuum-w-galerii-twierdza-w-zamosciu,83350.html Thu, 07 Nov 2019 11:12:56 +0100 Tatuum ze sklepem w Galerii Echo w Kielcach https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-ze-sklepem-w-galerii-echo-w-kielcach,82357.html Thu, 26 Sep 2019 12:03:13 +0100 Tatuum i Ewa Minge najemcami CH Libero https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-i-ewa-minge-najemcami-ch-libero,76691.html Thu, 19 Sep 2019 14:20:51 +0100 Gemini Park Bielsko-Biała poszerza ofertę modową https://www.dlahandlu.pl/nonfood/gemini-park-bielsko-biala-poszerza-oferte-modowa,81667.html Fri, 30 Aug 2019 09:47:11 +0100 Tatuum najemcą Galerii Wołomin https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-najemca-galerii-wolomin,78187.html Tue, 26 Mar 2019 12:53:06 +0100 Tatuum najemcą Lublin Plaza https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-najemca-lublin-plaza,78077.html Thu, 21 Mar 2019 14:41:00 +0100 Po siedmiu latach Tatuum wraca do Starego Browaru https://www.dlahandlu.pl/nonfood/po-siedmiu-latach-tatuum-wraca-do-starego-browaru,77809.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/26/07/022607_r0_300.jpg Tue, 12 Mar 2019 10:54:14 +0100 Tatuum i 4F otworzą sklepy w Centrum Tkalnia https://www.dlahandlu.pl/nonfood/tatuum-i-4f-otworza-sklepy-w-centrum-tkalnia,77505.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/24/23/022423_r0_300.jpg Thu, 28 Feb 2019 12:47:07 +0100 Tatuum zadebiutuje w Rumunii https://www.dlahandlu.pl/nonfood/tatuum-zadebiutuje-w-rumunii,76515.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/18/23/021823_r0_300.jpg Tue, 22 Jan 2019 09:23:22 +0100 Tatuum wybiera się do Rumunii; chce wrócić do Rosji https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-wybiera-sie-do-rumunii-chce-wrocic-do-rosji,75652.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/12/42/021242_r0_300.jpg Wed, 12 Dec 2018 11:33:17 +0100 Tatuum najemcą CH Auchan Piaseczno https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-najemca-ch-auchan-piaseczno,75081.html Tue, 20 Nov 2018 14:19:03 +0100 Salon Tatuum w Nowej Stacji w Pruszkowie https://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-tatuum-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,73907.html Wed, 03 Oct 2018 09:46:51 +0100 Nowi najemcy w Centrum Handlowym 3 Stawy https://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowi-najemcy-w-centrum-handlowym-3-stawy,71482.html Tue, 26 Jun 2018 16:47:52 +0100