informacje z tematu: salon obuwniczy | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Prima Moda: Omnichannel to efektywna strategia https://www.dlahandlu.pl/nonfood/prima-moda-omnichannel-to-efektywna-strategia,72514.html Thu, 09 Aug 2018 09:41:03 +0100 Multibrandowy salon obuwniczy najemcą Galerii Libero https://www.dlahandlu.pl/nonfood/multibrandowy-salon-obuwniczy-najemca-galerii-libero,67328.html Tue, 16 Jan 2018 09:38:33 +0100 Nowy najemca w Galerii Leszno https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-najemca-w-galerii-leszno,51547.html Thu, 05 May 2016 10:06:36 +0100 Pierwszy sklep marki Skechers w Polsce https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pierwszy-sklep-marki-skechers-w-polsce,49175.html Thu, 04 Feb 2016 12:02:23 +0100 Salon obuwniczy dla dzieci w NoVa Park https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-obuwniczy-dla-dzieci-w-nova-park,46812.html Fri, 23 Oct 2015 11:07:17 +0100 Salon obuwniczy CASU w Focus Mall Zielona Góra https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-obuwniczy-casu-w-focus-mall-zielona-gora,45101.html Tue, 18 Aug 2015 15:09:29 +0100 Salon obuwia Ecco dołącza do najemców Portu Rumia CH Auchan https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-obuwia-ecco-dolacza-do-najemcow-portu-rumia-ch-auchan,43403.html Wed, 03 Jun 2015 12:24:32 +0100 Salon obuwniczy najemcą DH Renoma https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-obuwniczy-najemca-dh-renoma,42552.html Wed, 29 Apr 2015 21:59:58 +0100 Ryłko wśród najemców Galerii Katowickiej https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rylko-wsrod-najemcow-galerii-katowickiej,39653.html Thu, 18 Dec 2014 09:55:06 +0100 Galeria Piła z nowymi markami obuwniczymi https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-pila-z-nowymi-markami-obuwniczymi,36981.html Wed, 20 Aug 2014 14:10:23 +0100 Nowy koncept Prima Strada w CH Plaza Rzeszów https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-koncept-prima-strada-w-ch-plaza-rzeszow,36011.html Wed, 25 Jun 2014 19:59:32 +0100 Nowa marka w krakowskim outlecie Factory https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowa-marka-w-krakowskim-outlecie-factory,35874.html Tue, 17 Jun 2014 19:36:40 +0100 Badura wśród najemców Galerii Malta https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/badura-wsrod-najemcow-galerii-malta,33418.html Fri, 14 Feb 2014 13:32:18 +0100 Centrum Handlowe NoVa Park z nowym najemcą https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/centrum-handlowe-nova-park-z-nowym-najemca,33381.html Thu, 13 Feb 2014 11:17:43 +0100 Salon Wojas w Galerii Malta https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-wojas-w-galerii-malta,32186.html Thu, 05 Dec 2013 09:22:20 +0100 Marka Badura najemcą Focus Mall w Zielonej Górze https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-badura-najemca-focus-mall-w-zielonej-gorze,31038.html Mon, 14 Oct 2013 19:26:33 +0100 Stary Browar ma nowego najemcę https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/stary-browar-ma-nowego-najemce,30946.html Wed, 09 Oct 2013 17:51:54 +0100 Deichmann otworzy w tym roku 24 sklepy i wyremontuje 8 https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/deichmann-otworzy-w-tym-roku-24-sklepy-i-wyremontuje-8,26381.html Tue, 15 Jan 2013 10:37:12 +0100 Wojas najemcą CH Klif Gdynia https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wojas-najemca-ch-klif-gdynia,24321.html Mon, 17 Sep 2012 12:11:26 +0100 Innowacyjny salon obuwniczy w Manufakturze https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/innowacyjny-salon-obuwniczy-w-manufakturze,24207.html Wed, 12 Sep 2012 09:28:19 +0100