informacje z tematu: Galeria Piła | dlahandlu.pl https://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Galeria Piła zmieni nazwę https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-pila-zmieni-nazwe,37374.html Thu, 11 Sep 2014 10:08:31 +0100 Galeria Piła z marką Esotiq https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-pila-z-marka-esotiq,37003.html Thu, 21 Aug 2014 14:32:48 +0100 Galeria Piła z nowymi markami obuwniczymi https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-pila-z-nowymi-markami-obuwniczymi,36981.html Wed, 20 Aug 2014 14:10:23 +0100 Carrefour otworzy hipermarket w Pile https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carrefour-otworzy-hipermarket-w-pile,36182.html Thu, 03 Jul 2014 12:09:57 +0100 Galeria Piła z klubem fitness https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-pila-z-klubem-fitness,35765.html Thu, 12 Jun 2014 10:44:13 +0100 Pod koniec roku ruszy Galeria Piła https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pod-koniec-roku-ruszy-galeria-pila,34732.html Tue, 22 Apr 2014 16:00:07 +0100 IMMOFINANZ Group płaci Rank Progress 56 mln zł za Galerię Piła https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/immofinanz-group-placi-rank-progress-56-mln-zl-za-galerie-pila,34651.html Wed, 16 Apr 2014 17:18:58 +0100 Rank Progress: Budowa Galerii Piła zgodnie z planem, obiekt jest skomercjalizowany w 90 proc. https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rank-progress-budowa-galerii-pila-zgodnie-z-planem-obiekt-jest-skomercjalizowany-w-90-proc,31488.html Tue, 05 Nov 2013 10:18:18 +0100 Galeria Piła będzie gotowa najpóźniej w październiku 2014 https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-pila-bedzie-gotowa-najpozniej-w-pazdzierniku-2014,30541.html Tue, 24 Sep 2013 19:06:05 +0100 Rank Progress zaczyna budowę Galerii Pilska https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rank-progress-zaczyna-budowe-galerii-pilska,30336.html Sat, 14 Sep 2013 11:49:43 +0100 Galeria Piła ma nowego najemcę https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-pila-ma-nowego-najemce,27007.html Thu, 21 Feb 2013 22:02:29 +0100 Galeria Piła skomercjalizowana w ponad 90 proc. https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-pila-skomercjalizowana-w-ponad-90-proc,26052.html Thu, 20 Dec 2012 10:49:45 +0100