Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Belutti wprowadza wirtualne przymierzalnie

Marka AR-Labs.io stworzyła wirtualne przymierzalnie okularów. Klienci pobierając aplikację, w swoim telefonie mogą przymierzyć wirtualne modele okularów 1:1, czyli tak, jak w prawdziwym lustrze. Z nowoczesnego rozwiązania, skorzystała właśnie marka Belutti. To pierwszy dystrybutor okularów, który wspiera salony optyczne, udostępniając klientom aplikację do wirtualnego przymierzania.
Reklama

Projektując wirtualną przymierzalnię dla marki Belutti, twórcy skorzystali z technologii rozszerzonej rzeczywistości, dzięki której osoba mierząca okulary widzi się tak, jak w prawdziwym lustrze. Każdy model, który można przymierzyć dzięki aplikacji, wygląda dokładnie tak samo, jak na żywo podczas przymierzania w salonie optycznym. Dzięki aplikacji można się łatwo przekonać, czy dane oprawki dobrze pasują do kształtu twarzy – czy nie są za duże albo za małe. Aplikacja wykorzystuje idealnie odwzorowane modele 3D, które gwarantują precyzyjne odzwierciedlenie mierzonych oprawek. 

Dzięki aplikacji AR-Labs.io możliwe jest nie tylko przymierzenie każdego modelu okularów oferowanych przez markę Belutti. Umożliwia ona również znalezienie najbliższego salonu optycznego, który ma w swojej ofercie produkty tej marki, gdzie można dokonać zakupu. Można ją instalować zarówno w smartfonach z oprogramowaniem typu Android, jak i iOS.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum