Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka sprzedaje inteligentne urządzenia do kontrolowania domów i mieszkań

Od 5 listopada w ofercie sieci Biedronka dostępne są inteligentne urządzenia, pozwalające np. na nastrojową regulację oświetlenia czy podglądanie pupili pod nieobecność właścicieli. Można nimi sterować za pomocą aplikacji lub poprzez komendy głosowe Asystenta Google, Siri lub Amazon Alexa.
Reklama

- Za pomocą jednego dotknięcia ekranu smartfona lub komendy głosowej możemy na przykład regulować kolor oświetlenia w naszym domu, wydawać komendy psu przy pomocy specjalnej kamery czy po prostu oszczędzać prąd przez zdalne wyłączanie gniazdka elektrycznego – mówi Anna Nowak, kupiec odpowiedzialna za ofertę artykułów przemysłowych w sieci Biedronka. W ofercie znajdują się:

Obrotowa kamera Wi-Fi MELINK wyposażona w funkcję wykrywania ruchu.

Listwa zasilająca smart Wi-Fi MELINK pozwalająca na niezależne kontrolowanie wszystkich gniazd elektrycznych w domu. Ma też funkcję regulatora czasowego, odliczania czy harmonogramu. i pozwala zaprogramować czas włączenia się czajnika lub klimatyzatora.

Gniazdo smart Wi-Fi MELINK umożliwia dodanie każdego urządzenia elektrycznego takiego jak radio czy wiatrak do inteligentnego systemu zarządzania domem czy mieszkaniem. Gniazdo pozwala na ustalenie harmonogramu i czasomierza, które mają za zadanie włączyć lub wyłączyć urządzenie w wyznaczonym momencie, np. żelazko o którym zapomnieliśmy wychodząc z domu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum