Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Colours Factory: Produkcja opakowań wchodzi na nowy poziom

Park technologiczny firmy Colours Factory zasiliła nowa składarko-sklejarka Omega Allpro 90 firmy Koenig & Bauer. Urządzenie uzupełnia linię dedykowaną produkcji opakowań i stanowi odpowiedź na potrzeby klientów, poszukujących kompleksowych rozwiązań poligraficznych w ramach współpracy z jednym dostawcą druku.

Colours Factory to lider druku, który od ponad 16 lat realizuje zlecenia poligraficzne dla największych firm w Polsce. Każdego dnia, na ponad 16 tysiącach metrów kwadratowych zadrukowywane jest ponad 700 tysięcy arkuszy papieru w różnych technologiach druku. 

Produkcja opakowań z nadrukiem to znacząca część portfolio usług poligraficznych Colours Factory. Dzięki nowej inwestycji dotychczasowa oferta poszerzyła się również o produkcję opakowań klejonych. Rozbudowa parku technologicznego o składarko-sklejarkę Omega Allpro 90 Koenig & Bauer to ukłon w stronę klientów, poszukujących kompleksowej współpracy w zakresie druku materiałów promocyjnych i sprzedażowych. 

Największe korzyści, wynikające z produkcji opakowań na nowym urządzeniu to przede wszystkim skrócenie czasu realizacji zlecenia oraz wyeliminowanie procesu ręcznego klejenia, co przekłada się na lepszą jakość wykonanych opakowań. Możliwości produkcyjne Omega Allpro 90 to przede wszystkim kartonowe opakowania na świece, kosmetyki, leki, suplementy, elektronikę, żywność, opakowania na zestawy upominkowe oraz koperty kurierskie. 

Tym samym oferta Colours Factory otwiera się na klientów, poszukujących poligraficznego dostawcy, o zdolnościach produkcyjnych, obejmujących całość działań poligraficznych — od mało- i wielkoformatowych wydruków, po produkcję kartonowych opakowań o gramaturze surowca do 500 g. Obecny zakres usług firmy stanowi odpowiedź na potrzeby przedsiębiorstw, działających w takich branżach jak odzieżowa, farmaceutyczna, przemysłowa i FMCG. Więcej informacji na temat  możliwości i warunków współpracy można uzyskać w Dziale Handlowym Colours Factory.

 

 

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum