Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

EY Polska nabył część przedsiębiorstwa SID, lidera wdrożeń SAP w Polsce

Ernst & Young Polska nabył część przedsiębiorstwa SID wraz z zespołem specjalizującym się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych oraz integracyjnych oprogramowania SAP, niezależnie od obszaru biznesowego - podała firma w środę.
Reklama

Przejęcie 1 stycznia 2020 r. części SID umożliwi EY Polska realizację wdrożeń największych projektów SAP w pełnym zakresie funkcjonalności - zaznaczyła firma. Jak podkreślono w oficjalnym komunikacie, transakcja ma pozwolić firmie zostać na polskim rynku jednym z liderów w zakresie transformacji przedsiębiorstw.

"Nabycie części przedsiębiorstwa SID jest kolejnym krokiem w planie rozwoju EY Polska w obszarze technologii, które umożliwia nam świadczenie klientom kompleksowej usługi transformacji biznesowej - Agile Business Transformation" - zaznaczyła partnerka zarządzająca działem doradztwa biznesowego EY Polska Iwona Kozera.

Nowy zespół liczy łącznie 200 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań SAP u klientów na całym świecie. Jego szefem został Radosław Frańczak - współzałożyciel i dotychczasowy partner zarządzający SID.

"Zawsze mieliśmy bardzo duże ambicje dotyczące skali świadczonych przez nas usług. Dłuższy czas planowaliśmy krok, który będzie przełomowy, zarówno dla firmy jak i dla nas jako zespołu profesjonalistów. Do tego potrzebowaliśmy partnera, który ma odpowiednią skalę" - zaznaczył Frańczak.

Wzmocniony o specjalistów z SID zespół będzie oferował kompleksowe usługi wdrożeń, od zaproponowania rozwiązania technicznego, poprzez wdrożenie i późniejsze wsparcie techniczne, aż po końcową ewaluację przeprowadzonego projektu dla klientów w Polsce, Europie, jak i globalnie - podało EY Polska. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum