Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Facebook przeszkoli przedsiębiorców w Polsce

Facebook ma w planach otworzenie trzech nowych centrów szkoleniowych, w tym jedno w Polsce – podaje Bankier.pl za agencją Reuters. Ich celem ma być przeszkolenie użytkowników internetu i właścicieli firm w zakresie korzystania z nowych technologii. Facebook zapowiada, że do 2020 r. przeszkoli milion osób.
Reklama

Nowe ośrodki szkoleniowe mają powstać w Polsce, Hiszpanii i we Włoszech. Dodatkowo Facebook ogłosił, że zainwestuje 10 mln euro w ośrodek badań nad sztuczną inteligencją we Francji. Szkolenia mają być skierowane przede wszystkim dla osób o ograniczonym dostępie do technologii i internetu, a na kursach ma być poruszona tematyka korzystania z mediów czy bezpieczeństwa w sieci. Facebook na szkolenia zaprasza też przedsiębiorców.

Program Community Boost EU ma na celu nawiązanie współpracy z małymi firmami i start-upami oraz wsparcie ich rozwoju i zatrudnienia. Docelowo z bezpośrednich szkoleń w ramach programu będzie mogło skorzystać 100 tys. małych i średnich przedsiębiorstw. Zorganizowane mają też zostać kursy online, w których będzie mogło wziąć udział 250 tys. firm.

Więcej na Bankier.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum