Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

JD Sports korzysta z usług Sescom

Sescom, dostawca z rynku technicznego Facility Management w Polsce, rozpoczął swój kolejny projekt z zakresu przeglądu instalacji HVAC w salonach należących do JD Sports. Usługi są wykonywane na terenie Niemiec oraz Austrii.
Reklama

– Współpracę z klientem rozpoczęliśmy od wykonania inwentaryzacji systemów HVAC w 81 salonach. Obecnie wykonujemy przeglądy klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania w pierwszych obiektach należących do JD Sports. Serwisowanie, modernizacja systemów ma wiele zalet, m.in. ogranicza koszty zużycia mediów, odblokowuje środki, które można przeznaczyć na nowe inwestycje oraz ma pozytywny wpływ na środowisko  – mówi Dorota Jasińska, Business Development Manager w Sescom S.A.

 Sescom w swojej działalności jest skoncentrowany na nowych technologiach do optymalizacji własnej działalności oraz swoich klientów.

JD Sports to brytyjska firma zajmująca się sprzedażą detaliczną odzieży i produktów sportowych. Założona w 1981 roku firma posiada obecnie około 1000 sklepów w ponad 20 krajach. W 2021 roku firma rozpoczęła działalność na polskim rynku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum