Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Łukasz Woźnica dołącza do Strix

Łukasz Woźnica od 6 września obejmie stanowisko Head of Business Development w Strix. Będzie odpowiedzialny za skalowanie biznesu oraz rozwój marki na rynku polskim i międzynarodowym.
Reklama

Łukasz Woźnica jest praktykiem biznesu i znawcą branży e-commerce. Od 2007 roku wspierał rozbudowę biznesową firm z szerokiej palety branż (finansowej, ubezpieczeniowej, FMCG, przemysłowej, IT security). W ostatnich latach, pracując dla marki Apifonica, Woźnica wprowadzał u partnerów tej marki rozwiązania z do komunikacji bezpośredniej (takich jak VB, SMS) oraz optymalizacji i automatyzacji obsługi działów Customer Service i Call Centre.

Czym zajmuje się Strix

Strix powstał w 2009 roku w Krakowie i jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych agencji e-commerce w Polsce. Strix budował sklepy internetowe dla takich marek na polskim rynku jak Castorama, Decathlon, Modivo czy Tous. Agencja opracowuje rozwiązania dla środowisk AdobeCommerce, Magento i Shopware. Specjaliści Strix rozwijają i obsługują bardzo zaawansowane platformy e-commerce, w tym najprężniej rozwijające się w ostatnich latach rozwiązania typu headless.

W lipcu br. marka połączyła się w jedną organizację biznesową z holenderskim ShopWorks, budując ogólnoeuropejską agencję, zatrudniającą ponad 160 doświadczonych specjalistów. Integracja obu marek oznacza dla Strix otwarcie na zupełnie nowe rynki i ekspansję w krajach Europy Zachodniej.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum