Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowa aplikacja mobilna w centrach handlowych NEPI Rockcastle

Od 12 kwietnia br. we wszystkich centrach handlowych NEPI Rockcastle w Polsce dostępna będzie nowa aplikacja mobilna – SPOT. To autorskie narzędzie pozwalające użytkownikom na otrzymywanie nagród za zakupy w galerii handlowej, korzystanie z licznych rabatów i tworzenie spersonalizowanych ofert. Wprowadzenie aplikacji połączone jest z implementacją nowego systemu CRM pozwalającego na precyzyjną komunikację z klientami.
Reklama

Do końca roku rozwiązanie dostępne będzie we wszystkich 52 obiektach handlowych z portfolio NEPI Rockcastle w Europie. Aplikacja jest bezpłatna i już dziś można ją pobrać ze sklepów Google Play oraz App Store.  

Jak działa SPOT? Każde zakupy w centrum są nagradzane punktami lojalnościowymi, które niosą ze sobą

korzyści i niespodzianki, takie jak zniżki do ulubionych sklepów, specjalne nagrody, prezenty i bony do sklepów partnerskich, z których można korzystać na terenie wszystkich centrów handlowych NEPI Rockcastle w Polsce. Aplikacja pozwala zbierać punkty niezależnie od tego, w którym centrum klient dokonuje zakupów.

- Współczesny handel korzysta z coraz bardziej zaawansowanych technologicznych rozwiązań wspierających tworzenie indywidualnych doświadczeń klientów. Intuicyjne aplikacje mobilne spełniające potrzeby zakupowe konsumentów to dziś realna przewaga konkurencyjna.  Dlatego też w naszej nowej aplikacji użytkownicy znajdą wiele udogodnień i przydatnych funkcji, które nie tylko usprawnią im zakupy, ale także nam pomogą dotrzeć do naszych klientów z jeszcze bardziej spersonalizowaną ofertą. Mamy ambitny plan by w ciągu dwóch lat z naszej aplikacji korzystało w całej sieci blisko milion użytkowników. – mówi Monika Kupryjaniuk, Digital Marketing Manager NEPI Rockcastle.

Dedykowane zniżki w SPOT

Klienci korzystający ze SPOT a będą mieć dostęp do dedykowanych zniżek przeznaczonych tylko dla posiadaczy aplikacji. Dodatkowo, dzięki planowi centrum dostępnemu w SPOT będzie można znaleźć ulubiony sklep i kontakt do niego. By zachęcić klientów centrów do korzystania z aplikacji zakupowej zbudowano trzy podstawowe poziomy członkostwa – Bronze, Silver oraz Gold. Liczba zebranych punktów decyduje o przynależności do danego poziomu, im ich więcej, tym wyższy poziom i tym samym lepszy i większy wybór dodatkowych nagród i specjalnych promocji. W aplikacji użytkownicy znajdą także podpowiedzi, jak zdobywać dodatkowe punkty.

- Warto dodać, że osoby, które dotychczas zbierały punkty w programie Sezam mogą je przenieść rejestrując się w aplikacji SPOT. Warunkiem jest zarejestrowanie się na ten sam adres mailowy co w Sezamie - dodaje Monika Kupryjaniuk.

Specjalnym udogodnieniem nowej aplikacji jest możliwość połączenia jej z kartą płatniczą. Funkcja ta jest od ub.r. dostępna w krakowskiej Bonarce, w kolejnych centrach handlowych wprowadzana jest stopniowo. To rozwiązanie usprawni proces zbierania punktów lojalnościowych, nie trzeba będzie skanować paragonów, bo punkty będą naliczone w programie automatycznie. Nie trzeba też będzie archiwizować paragonów w wersji papierowej. Ponadto automatycznie przydzieli klientom najwyższy możliwy poziom członkostwa – VIP. Przyzna również dodatkowe benefity w postaci nagród dedykowanych, promocji punktowej i specjalnych zniżek w salonach galerii. 

Aplikacja SPOT to również szybki dostęp do informacji o centrum handlowym, usługach, nowych wydarzeniach i promocjach. Klienci będą mogli otrzymywać spersonalizowane powiadomienia, dzięki którym można być na bieżąco z najnowszymi ofertami i wydarzeniami. Do końca roku SPOT będzie dostępny we wszystkich galeriach z portfolio NEPI Rockcastle.  W Polsce aplikacja zastąpi dotychczas funkcjonujący program SEZAM. Jej wprowadzeniu towarzyszyć będzie kampania reklamowa.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum