Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Nowość od producenta Thermomixa. Kobold alternatywą dla znanej rumby

Firma Vorwerk już od wielu lat oferuje klientom produkty do utrzymania czystości w ramach rodziny produktów Kobold. W tym roku na polski rynek trafi modułowym systemie do utrzymania czystości Kobold VK7. Twórcy Thermomixa postanowili zaskoczyć inteligentnymi rozwiązaniami również w sferze czystości.
Reklama

Historia marki Kobold rozpoczęła się w 1930 r. wraz z wprowadzeniem przez rodzinną firmę Vorwerk na rynek pierwszego odkurzacza ręcznego. Powstał on na bazie elektrycznego silnika gramofonowego i okazał się olbrzymim sukcesem. Vorwerk działa od 1883 roku w Niemczech w Wuppertalu, gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Dziś, po blisko 140 latach istnienia, jest międzynarodowym przedsiębiorstwem obecnym w ponad 70 krajach, w tym w Australii, Chinach i USA. Podstawową działalnością firmy jest produkcja i sprzedaż bezpośrednia wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego.

 

W Polsce Vorwerk obecny jest od 1995 roku. W ciągu 28 lat obecności urządzenia Thermomix® na polskim rynku, na jego zakup zdecydowało się ponad 1 300 000 klientów. Obecnie w Polsce Vorwerk sprzedaje już piąty model urządzenia – Thermomix® TM6 oraz modułowy system do utrzymania czystości Kobold VK7.

Nowość od twórców Thermomixa. Kobold alternatywą dla znanej rumby
Nowość od twórców Thermomixa. Kobold alternatywą dla znanej rumby

Modułowy system do utrzymania czystości Kobold VK7 - całkowicie zasilany akumulatorowo, składa się z odkurzacza akumulatorowego VK7, odkurzacza robota VR7 (który wkrótce będzie w sprzedaży) i wspólnej stacji dokującej VB7, a także rodziny przystawek i akcesoriów.

Dane techniczne Kobold VK7

Dane techniczne Kobold VK7/mat. prasowe
Dane techniczne Kobold VK7/mat. prasowe

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum