Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Onlybio.life z aplikacją do indywidualnego programu pielęgnacji włosów

Onlybio.life, spółka zależna z Grupy Hub.Tech uruchomiła aplikację mobilną OnlyBio Stories. Jest to pierwsza na rynku aplikacja, która umożliwia zbudowanie i zaplanowanie indywidualnego programu pielęgnacji włosów. Nowy projekt Spółki wpisuje się w strategię rozwoju nowych technologii wspierających sprzedaż kosmetyków.
Reklama

- Jako pierwsi, wyprzedzając największe koncerny kosmetyczne, stworzyliśmy dedykowaną aplikację do indywidualnej pielęgnacji włosów. Liczymy, że dzięki aplikacji, z jednej strony zlojalizujemy nasze obecne klientki, z drugiej będzie to magnes na pozyskanie nowych – komentuje Marta Iwanowska - Giler, brand manager Onlybio.life.

W OnlyBio Stories każdy plan został opracowany z najwyższą starannością, tak aby najlepiej pomóc dbać o skórę głowy i włosy oraz osiągnąć cele pielęgnacyjne. Żaden rytuał ani żaden kosmetyk nie pojawia się w planie przypadkowo. Bezpośrednio z poziomu aplikacji użytkownik może dokonać zakupu produktu Spółki wchodząc w zakładkę „Półka" i klikając (w prawym górnym rogu) przycisk dodaj produkt.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum