Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Steven Lewandowski dołączył do SALESmanago

Platforma Customer Engagement SALESmanago powołała Stevena Lewandowskiego na stanowisko Chief Customer Officer. Będzie on odpowiedzialny za budowanie długotrwałych relacji z klientami.
Reklama

Steven Lewandowski dołącza do SALESmanago ze stanowiska Global VP Customer Success & Support w SAP, gdzie nabierał doświadczeń w budowaniu i zarządzaniu zespołami Customer Success. W tym czasie wspierał również globalną społeczność i praktykę Customer Success w ramach Customer Success Network. Lewandowski ma imponujące osiągnięcia w obszarze obsługi klienta i technologii, wnosząc ponad 15-letnie doświadczenie w budowaniu wysokowydajnych zespołów.

Jako dyrektor ds. klientów, Lewandowski będzie odpowiedzialny za zwiększanie zadowolenia klientów w całej Europie na rzecz takich marek, jak: Starbucks, Vodafone czy Lacoste. Jego wiedza i doświadczenie pojawia się w kluczowym dla SALESmanago momencie, ponieważ oferowanie spersonalizowanych doświadczeń klientów staje się kluczowe w sprostaniu konkurencji w obecnym otoczeniu makroekonomicznym.

SALESmanago - skalowanie rozwoju marek

- Nadchodzące miesiące będą dla firm i marek pełne niepewności, ponieważ gospodarki na całym świecie będą zmagać się ze skutkami recesji. W rezultacie utrzymanie lojalności klientów jest niezbędne. Na niestabilnych rynkach, na których zachowania klientów ewoluują, a lojalność klientów jest bardzo krucha, kluczowe będzie utrzymanie klientów dzięki ukierunkowanym i spersonalizowanym technikom marketingowym – komentuje Greg Blazewicz, CEO i założyciel SALESmanago. 

Grzegorz Błażewicz, CEO i założyciel SALESmanago (fot. mat. pras.)
Grzegorz Błażewicz, CEO i założyciel SALESmanago (fot. mat. pras.)

- To idealny czas, aby dołączyć do SALESmanago. Firma staje się jedną z największych potęg technologicznych w Polsce i kluczową na świecie. Krajobraz makroekonomiczny jest niepewny, ale jest pełen możliwości budowania potężnych historii sukcesu – mówi Steven Lewandowski, CCO SALESmanago. - Skoncentrujemy się na budowaniu silnych relacji z klientami, dostarczaniu niezrównanej wartości i wspieraniu długotrwałych relacji. SALESmanago będzie nadal pomagać markom w skalowaniu i doskonaleniu się w sposób efektywny - dodaje.

SALESmanago działa od 2012 roku. Zajmuje się automatyzacją marketingu i Customer Data Platform. Klienci SALESmanago to ponad 2000 firm i sklepów internetowych, zlokalizowanych w Europie, obu Amerykach i Azji, w ponad 50 krajach, obejmujących wszystkie branże. Klientami są m.in. Starbucks, Burger King, Pizza Hut, BMW, Toyota, Harley Davidson, Victoria's Secret, Crocs, T-Mobile, Vodafone, Lacoste, KFC, New Balance. W 2022 przychody spółki przekroczyły 100 mln zł.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum