Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Twisto wdroży Apple Pay i BLIKA

Użytkownicy Twisto w Czechach mogą płacić za zakupy przy pomocy Apple Pay. Fintech planuje udostępnienie takiej opcji również klientom w Polsce. Wcześniej jednak zaoferuje na naszym rynku możliwość spłaty za pośrednictwem BLIKA.
Reklama

Twisto oferujący formułę zakupową „kup teraz, zapłać później”, dzięki której klient ma aż 21 dni na zapłacenie za e-zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów, systematycznie rozbudowuje ofertę produktową dla klientów. W Czechach oferuje aplikację mobilną zintegrowaną z kartą wielowalutową i bransoletką do płatności NFC, którymi można wygodnie płacić w tradycyjnych sklepach. W tym tygodniu Twisto znalazło się w grupie czeskich instytucji finansowych, które jako pierwsze wdrożyły płatności za pomocą iPhona, iPada i Apple Watch.

- Dane z całego świata pokazują, że użytkownicy IOS są bardziej otwarci na nowe technologie i mobilne płatności niż osoby korzystające z innych systemów operacyjnych. Pierwsze godziny po udostępnieniu Apple Pay przy płatności z Twisto potwierdzają, że był to strzał w dziesiątkę. Z usługi natychmiast zaczęli korzystać nasi dotychczasowi, jak i nowo pozyskani klienci - mówi Michal Šmída, założyciel i CEO Twisto.

Jak zapowiada, również w Polsce portfolio fintechu działającego od kilku miesięcy, będzie systematycznie powiększane. W tym roku użytkownicy będą mogli zamówić kartę Twisto. W przyszłości planowane jest też uruchomienie płatności Apple Pay. Obecnie finalizowane są prace nad wdrożeniem płatności BLIKIEM.
- Nasi klienci zyskają dodatkową opcję regulowania należności za zakupy wobec Twisto. Już wkrótce będą mogli zapłacić w ten sposób za każdy produkt z osobna oraz jednorazowo za wszystkie zakupy zrobione z Twisto, które zostaną zgromadzone na jednym koncie, co jeszcze bardziej uprości proces rozliczeń - mówi Krzysztof Blinowski, szef Twisto w Polsce.

Obecnie kupujący z Twisto regulują należności za zakupy robiąc przelew na dedykowane konto. Użytkownik nie musi przy tym wpisywać tytułu przelewu ani żadnych dodatkowych danych.

Twisto działa w Polsce od lipca 2018 r. i jest dostępne w ponad 100 sklepach internetowych. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum