Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W przyszłym roku zobaczymy koncept 2.0 sklepów bez kas Take&GO

Firma Surge Cloud zamierza w przyszłym roku zaprezentować koncept 2.0 swoich sklepów bez kas Take&GO – dowiedział się dlahandlu.pl. Zdaniem przedstawicieli firmy, koncept zaskoczy technologią oraz lepszymi doświadczeniami zakupowymi.
Reklama

- Obecnie skupiamy się na doskonaleniu naszych technologii. W niedalekiej przyszłości zaprezentujemy koncept 2.0 naszych sklepów, który wzorem swojego starszego brata może kolejny raz zrewolucjonizować rynek sieci handlowych – mówi Marcin Dąbrowski CEO, Founder w Surge Cloud.

- W tej chwili Take&GO to dwa sklepy, które pozwoliły nam zrozumieć klientów i w lepszy sposób odpowiadać na ich potrzeby. To pionierski projekt, który nadal udoskonalamy. W kolejnym kroku zaprezentujemy wspomnianą wcześniej wersję 2.0 naszych sklepów, która zaskoczy nie tylko technologią, ale również lepszymi doświadczeniami zakupowymi. O postępach będziemy informować już wkrótce – dodaje.

Przypomnijmy, format Take&GO to projekt firmy Surge Cloud, która odpowiada za procesy cyfrowej transformacji dla punktów sprzedażowych i systemy takie jak inteligentna półka.

W sklepach Take&GO, klient nie musi samodzielnie kasować produktów, robi to za niego specjalny system zintegrowany z dedykowaną aplikacją w smartfonie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (4)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum