Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wyjątkowy Prezent wprowadza bezobsługowe Voucheromaty

Pierwszy w Polsce i drugi w Europie automat samoobsługowy do zakupu voucherów na prezenty w formie przeżyć został uruchomiony w Galerii Północnej w Warszawie. To innowacja z dużym potencjałem i ukłon w stronę klientów, zapewniający łatwą dostępność do różnorodnych prezentów.
Reklama

Pierwszy Voucheromat pojawił się w fińskim oddziale firmy, gdzie obecnie znajdują się dwa takie urządzenia, a trzecia maszyna jest już w drodze. Wyjątkowy Prezent jest pierwszą firmą w branży prezentów w formie przeżyć, która stawia na automatyzację sprzedaży. Pierwszy w Polsce Voucheromat stanął w Warszawie, przy ulicy Światowida 17 - w Galerii Północnej.

Automat mieści się na poziomie 0, pomiędzy sklepami Inglot oraz Guess. Jego największą zaletą jest łatwa dostępność i brak przywiązania do godzin pracy sklepu - jeśli tylko galeria jest otwarta, to można dokonać ekspresowego zakupu prezentu - także w niedzielę.

Voucheromat to innowacyjny automat, który w sposób intuicyjny przeprowadza klienta przez cały proces zakupowy - od inteligentnego dopasowania prezentu do potrzeb, okazji i zainteresowań osoby obdarowywanej, aż do natychmiastowego i bezproblemowego zakupu. Jest to proste i inteligentne urządzenie, które pozwala w łatwy sposób zakupić prezent z całej dostępnej oferty, która stale się rozwija i rozszerza, a obecnie liczy ponad 8000 propozycji. Wszystkie przeżycia są dostępne od ręki, a Klient dodatkowo otrzymuje atrakcyjne pudełko prezentowe całkowicie za darmo.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum