Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Zambrów z Vendo Parkiem od Trei Real Estate. Biedronka najemcą

Ofertę handlową i usługową Zambrowa poszerzy 12 sklepów, w tym z artykułami pierwszej potrzeby. 22-tysięczne miasto położone w województwie podlaskim na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych zyskało nową przestrzeń do realizacji codziennych zakupów. To drugi Vendo Park na Podlasiu i 33 inwestycja dewelopera Trei Real Estate w Polsce. Obiekt powstał we współpracy z Patron Capital.
Reklama

Vendo Park w Zambrowie zlokalizowany jest przy ulicy Białostockiej. Na działce o powierzchni 27 200 mkw. znajdzie się park handlowy z 12 sklepami, w tym operator spożywczy Biedronka o powierzchni najmu 1100 mkw., oraz 260 miejsc parkingowych.

- 2023 rok rozpoczynamy inwestycją w Zambrowie, mieście o charakterze ponadlokalnym, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą drogową oraz sektorem przemysłowym. Nasz Vendo Park zapewni lokalnej społeczności komfortowe zakupy. Staramy się tak dobierać najemców, aby maksymalnie spełniać oczekiwania konsumentów i ułatwiać codzienne zakupy, skupiając różne marki w jednym miejscu, blisko domu - wyjaśnia Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

W ofercie handlowej obiektu w Zambrowie znajdują się m.in. drogeria Rossmann, sklepy Euro RTV i AGD oraz Media Expert, a także marki modowe takie jak Smyk czy Sinsay oraz z asortymentem fashion i dekoracjami wnętrz czy produktami gospodarstwa domowego jak KiK i Pepco. Dealz oferuje zarówno artykuły spożywcze, jak i dekoracyjne. HIPPER.pl, który zostanie otwarty 6 kwietnia, uzupełni ofertę Vendo Parku o produkty DIY, czyli asortyment remontowo-budowlany. Natomiast od 28 marca będzie funkcjonował także salon inmedio, który zapewni m.in. szeroki wybór prasy krajowej i zagranicznej.

Przyszłość zakupów convenience

Tendencja do ograniczania tzw. zakupów uznaniowych i koncentrowania oszczędności wokół towarów pierwszej potrzeby będzie się utrzymywać. Dlatego parki handlowe uznawane są za jedne z najlepszych inwestycji w najbliższym czasie. Nasze Vendo Parki od 10 lat cieszą się dużą popularnością i sympatią klientów, mieszkańców małych i dużych miast. Długofalowa strategia Trei polega na wyborze znakomitych lokalizacji oraz proponowaniu ogólnodostępnej i urozmaiconej oferty. W br. planujemy otworzyć co najmniej siedem nowych Vendo Parków zarówno w mniejszych, jak i dużych miastach. W województwie podlaskim obecnie w budowie jest park handlowy w Łapach, który będzie uruchomiony w trzecim kwartale 2023 i już jest w pełni skomercjalizowany - dodaje Jacek Wesołowski, Trei Real Estate Poland.

Trei rozwija swoją sieć parków handlowych pod marką Vendo Park i w portfolio posiada łącznie 43 obiekty zlokalizowane na terenie Polski, Czech i Słowacji, z czego 33 znajdują się w Polsce. Park handlowy w Zambrowie to pierwsza lokalizacja otwarta w tym roku. Równolegle Trei realizuje kolejne inwestycje, w tym we wspomnianych już Łapach, ale także w Krakowie, Gorzowie Wielkopolskim i Szczecinie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum