Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lidl oferuje pracownikom na święta kupony rabatowe o wartości 800 zł

Lidl Polska zaprasza wszystkich swoich pracowników do wzięcia udziału w wielkiej akcji promocyjnej Lidl Plus, w ramach której otrzymają oni kupony rabatowe o łącznej wartości 800 zł. W akcji Lidla oprócz pracowników wezmą również udział współpracownicy, a także osoby zatrudnione przez niektórych kontrahentów sieci. Dodatkowo do rąk dzieci pracowników trafi ponad 21 000 świątecznych paczek.
Reklama

Pracownicy zrealizują kupony za pomocą aplikacji zakupowej Lidl Plus, która pozwala na skorzystanie z oferty zniżek w sklepach sieci.

Pracownicy będą mogli zaprosić do udziału w akcji dowolnie przez siebie wybrane osoby, w tym swoich bliskich. Tak wysoka łączna wartość możliwych do uzyskania rabatów nie jest przypadkowa, w grudniu br. nastąpi bowiem otwarcie 800. sklepu Lidl Polska. W tym czasie zostanie uruchomionych aż 8 placówek w całej Polsce (Sędziszów Małopolski, Wodzisław Śląski, Janki, 2x Łódź, Nowa Dęba, Myślenice, Poznań).

Lidl przygotował także paczki dla najmłodszych, czyli wszystkich dzieci pracowników do 13 roku życia. W ciągu ostatnich 8 lat sieć wydała ponad 100 tysięcy takich paczek, a w tym roku do rąk pociech pracowników trafi kolejnych 21 500 świątecznych pakietów. Firma postanowiła także zróżnicować prezenty, biorąc pod uwagę wiek dzieci. W ten sposób powstały 4 rodzaje paczek z uwzględnieniem odmiennych potrzeb i upodobań maluchów. W pakietach znajdą się m.in. zabawki dla niemowląt, zestawy do rozwoju motorycznego, drewniane zabawki, gry i puzzle oraz mikrofony karaoke. Starsze dzieci mogą się również spodziewać słodkości.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum