Fielmann z salonem w CH Ogrody i M1 w Krakowie
29 grudnia 2020 roku butik optyczny Fielmann dołączył do najemców centrum Ogrody przy ulicy Płk. Dąbka 152 w Elblągu. Zaś 28 stycznia został otwarty w M1 w Krakowie.
Reklama
Po otwarciu dwóch butików w Warszawie, marka zdecydowała się na uruchomienie salonu w Elblągu i Krakowie. W planach na 2021 rok są kolejne otwarcia. Obecnie, poza nowym butikiem w Elblągu, salony firmowe Fielmann w Polsce znajdują się również w Warszawie, Poznaniu, Częstochowie, Toruniu, Szczecinie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Radomiu, Katowicach, Gliwicach, Płocku, Gdyni, Bytomiu, Koszalinie, Chorzowie, Legnicy, Wrocławiu oraz w Bydgoszczy.
Do sieci należy 26 salonów w Polsce.
W 2019 roku firma Fielmann sprzedała ponad 130 000 par okularów i wygenerowała roczny obrót w wysokości 13,4 mln EUR. W Polsce Fielmann zatrudnia ponad 320 pracowników.
Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa
regulamin.
Reklama