Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Makro zwiększa zasięg szkoleń dla detalistów

MAKRO Centrum Rozwoju Firm poszerza ofertę bezpłatnych szkoleń dla właścicieli niezależnych sklepów detalicznych oraz przedsiębiorców planujących rozpoczęcie działalności w branży handlowej. Do tego szkolenia od początku roku dostępne są w większości miast, gdzie działają hale Makro.
Reklama

 Warsztaty, które odbywają się w halach Makro, skierowane są zarówno do właścicieli, osób zarządzających oraz personelu niezależnych sklepów, jak i do tych, którzy w najbliższym czasie planują rozpoczęcie działań w branży detalicznej.

Szkolenia dotyczą obsługi klienta, merchandisingu (zarządzania półką) oraz layoutu sklepu, a także asortyment w sklepie, polityka cen, marże i narzuty; logistyka i magazynowanie; reklamacje - obsługa wymagającego klienta; otoczenie, klienci i konkurencja; bezpieczeństwo i higiena pracy; jak być szefem; ochrona małego sklepu; promocja i marketing. Uczestnicy otrzymują wszystkie materiały informacyjne po odbytym szkoleniu.

Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach wystarczy zgłosić chęć uczestniczenia do Punktu Obsługi Klienta w najbliższej hali, konsultanta lub bezpośrednio do Makro Centrum Rozwoju Firm. Wszelkie szczegółowe informacje na temat terminów szkoleń znajdują się w Punktach Obsługi Klienta w halach Makro oraz u konsultantów Makro.

W zeszłym roku Makro zwiększało liczbę tematów poruszanych na szkoleniach. Od Nowego Roku zwiększa ich dostępność, przez wprowadzenie szkoleń na terenie hal Makro w całej Polsce, a nie tak jak dotyczas tylko w Warszawie. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum