Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Prowizja od zysków ze sprzedaży Lotto wynosi 6,75 proc.

Dla właściciela sklepu nie ma znaczenia czy klient zagra w Lotto przy okazji zakupów, czy zrobi sprawunki przy okazji próby wygrania milionowej kumulacji. Jeżeli w sklepie można wygospodarować około 2 metrów kwadratowych powierzchni warto rozpocząć sprzedaży zakładów Totalizatora Sportowego, bo co kilka miesięcy mamy rekordowa kumulacje i stałe reklamy w mediach.
Reklama
- Mam w sklepie lottomat. Obsługuję go sam. Nie musiałem zatrudniać dodatkowej osoby. Lotto przynosi mi miesięcznie nawet kilka tysięcy złotych - informuje współwłaściciel samoobsługowego sklepu ogólnospożywczego z Pruszkowa.
Uruchomienie kolektury w sklepie nie jest związane z koniecznością ponoszenia dodatkowych opłat, poza kosztami związanymi ze skompletowaniem wymaganej dokumentacji w skład której wchodzą m.in. zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym, świadectwo o niekaralności czy zgoda właściciela budynku na montaż anteny. Zarówno szkolenia z obsługi jak i egzamin prowadzone są przez Totalizator Sportowy, a kandydat na kolektora nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Po zdaniu egzaminu i podpisaniu umowy agencyjnej w lokalu kolektora instalowane są terminal oraz niezbędne materiały wizualizacyjne. Kolektor otrzymuje też bezpłatnie wszystkie materiały eksploatacyjne oraz reklamowe. Umowy agencyjne Totalizatora Sportowego zakładają prowizyjny charakter wynagrodzenia, wysokość otrzymywanej prowizji uzależniona jest od wielkości osiągniętych w danym miesiącu obrotów. Średnia wysokość prowizji wynosi 6,75 proc. wartości sprzedaży.
Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (6)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum