Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sami Swoi: czas na wspólną wizualizację sklepów

Działająca od połowy 2008 roku franczyzowa sieć sklepów detalicznych Sami Swoi powiększyła sieć do 48 placówek. Teraz oprócz dalszego pozyskiwania kolejnych sklepów do współpracy firma chce się skupić także na stworzeniu jednolitej wizualizacji dla wszystkich placówek partnerskich.
Reklama

Nowe sklepy pod marką Sami Swoi pojawią na terenie dawnego województw sieradzkiego i konińskiego. Firma oferuje pakiet franczyzowy zarówno sklepom dotyczas niezrzeszonym, jak również tym, które chcą zmienić partnera, z którym dotychczas współpracowały. - Staramy się wybierać sklepy, które mają duży potencjał rozwojowy. Oferujemy im dostawy z hurtowni, z którymi podpisaliśmy umowy o współpracy, co pozwala na wspólne korzyści cenowe - mówi Janusz Pogorzelec, kierownik ds. rozwoju sieci. Firma nie podaja, jakie ma docelowe założenia dotyczące ilości sklepów skupionych pod logo Sami Swoi. - Teraz chcemy się skupić na zwiększeniu rozpoznawalności naszej marki. Chcemy postawić na szerszą wizualizację sklepów - dodaje Janusz Pogorzelec.

 

Sklepy, które są zainteresowane współpracą z siecią muszą mieć co najmniej 50 mkw. powierzchni sprzedaży i lokalizację, w której zakupy robi wielu klientów. Aby zachęcić niezdecydowanych partnerów Sami Swoi proponują trzymiesięczny okres próbny.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum