Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Własna kolektura - zacznij od odpowiedniego lokalu

Do uruchomienia własnej kolektury Lotto nie potrzeba co prawda dużej powierzchni, takie punkty powstają nawet na stacjach paliw czy w małych lokalach, trzeba jednak pamiętać, że Totalizator Sportowy bardzo uważnie przygląda się potencjalnym lokalizacjom swoich punktów. - W doborze swoich agentów kierujemy się przede wszystkim kryterium rentowności zaproponowanej lokalizacji. Każdorazowo dokonywana jest drobiazgowa analiza potencjału sprzedażowego dla produktów Lotto, w oparciu o którą podejmowana jest decyzja o nawiązaniu współpracy - mówi Anna Słomska z centrali Totalizatora Sportowego.
Reklama
Totalizator Sportowy jest zainteresowany sprzedażą swoich produktów w lokalizacjach o dużym potencjale sprzedażowym oraz wysokiej estetyce, prowadzonych przez aktywną profesjonalną kadrę sprzedawców. Dodatkowo należy bezwzględnie pamiętać, że lokalizacja powinna spełniać określone wymagania techniczne. Głównym warunkiem jest zapewnienie określonej przestrzeni wokół terminala - powinna ona być nie mniejsza niż 120x120 cm. Jest to uwarunkowane koniecznością zapewnienia odpowiedniej wentylacji urządzenia. Oprócz tego urządzenie musi być podłączone do niezależnego obwodu elektrycznego i zabezpieczone wyłącznikiem różnicowo-prądowym.
Według Anny Słomskiej kolektura Lotto w punkcie handlowym może być dobrym dopełnieniem już prosperującego biznesu a nie pomysłem na jego rozpoczęcie. - Przede wszystkim nie uruchamiamy kolektur w jeszcze nie istniejących punktach - zaznacza.
Zdaniem naszej rozmówczyni uruchomienie punktu Lotto nie jest też dobrym pomysłem na ratowanie upadającego biznesu. - Z naszych doświadczeń wynika, że kolektury sprawdzają się tam, gdzie punkty handlowe i usługowe dobrze prosperują - dodaje przedstawicielka Totalizatora.
Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum