Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

4F i woshwosh uczą Polaków jak dbać o obuwie

4F i woshwosh rozpoczynają wspólny projekt pod hasłem Wosh&Go – Take your shoes for another walk.  4F we współpracy z woshwosh będą edukować klientów w zakresie prawidłowego dbania o obuwie. Akcja jest częścią strategii 4F Change.
Reklama

Projekt Wosh&Go jest realizowany w ramach strategii 4F Change, którą marka 4F wdraża od stycznia 2022 r. Głównym celem akcji jest edukacja klientów w zakresie prawidłowego dbania o obuwie, aby można było nosić jej jak najdłużej. W ramach akcji Wosh&Go pojawią się artykuły i video opisujące jak wyczyścić trzy rodzaje butów: outdoorowe, sportowe i buty codziennego użytku. Materiały dostępne są na stronie 4fchange.com oraz na Instagramie 4F Change.

4F i woshwosh uczą jak czyścić buty

– Nie wyobrażamy sobie mody cyrkularnej bez zwrócenia uwagi na te produkty, które już istnieją. To bardzo istotny element, służący minimalizacji zużycia surowców. Dbając o nasze ubrania i buty sprawiamy, że służą nam one przez dłuższy czas. W ramach strategii 4F Change stale rozwijamy nasz program Wear_Fair o nowe produkty i usługi, dlatego też postanowiliśmy zrealizować projekt czyszczenia obuwia z woshwosh- mówi Przemysław Feliga, ESG Project Manager w OTCF S.A.


woshwosh to pierwsza w Europie firma zajmująca się cyrkularnością obuwia. Działa na rynku już od 2015 roku i dała drugie życie już ponad 350 tysiącom par butów.
 

– Projekt WOSH&GO to kolejny krok w stronę poszerzenia świadomości na temat działań cyrkularnych, tym razem w obszarze obuwia. Tym bardziej cieszy mnie, że realizujemy go wspólnie z marką 4F, która intensywnie wprowadza ubrania do drugiego obiegu. Poprzez naszą akcję, chcemy zachęcić klientów do wydłużania życia obuwia poprzez ich profesjonalne czyszczenie w woshwosh ze specjalną zniżką - mówi Martyna Zastawna, CEO woshwosh.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum