Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

7 mln zł wsparcia dla Ukrainy od klientów Biedronki

Licznik zbiórki prowadzonej przez Biedronkę wśród klientów z każdą godziną zwiększa swoją wartość. Kwota „Wsparcia dla Ukrainy” właśnie przekroczyła 7 milionów złotych.
Reklama
  • Oprócz już przekazanych 5 milionów, kolejne 2 miliony złotych zostanie przekazane trzem organizacjom pozarządowym, które Biedronka niedawno włączyła do programu Wsparcie dla Ukrainy.
  • Dotychczasowe działania sieci i jej klientów są doceniane przez ekspertów, a Biedronka została uhonorowana specjalnymi nagrodami za wspieranie Ukrainy.

- Najważniejsze jest, by wspierać naszych sąsiadów i przyjaciół w potrzebie, a to jest nasz główny cel. Wiemy, że potrzebna jest pomoc długofalowa i przemyślana. Dlatego przekazujemy istotne kwoty kolejnym organizacjom, które wspierają Ukrainę w dłuższej perspektywie, ciesząc się jednocześnie z efektów dotychczasowych wspólnych działań - mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji i CSR w sieci Biedronka.

Potrzeby stale się zmieniają i dlatego Biedronka cały czas prowadzi zbiórkę produktów pierwszej potrzeby, a także umożliwia klientom wpłaty przy okazji codziennych zakupów. Dzięki temu już po 24 dniach od startu akcji Wsparcie dla Ukrainy Biedronka przeznaczyła pierwsze 5 mln złotych od klientów na rzecz 5 polskich NGOsów. Teraz kolejne 3 organizacje otrzymają po 700 tysięcy każda na działania, które prowadzą na rzecz Ukrainy tu w Polsce, ale także za naszą wschodnią granicą.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum